Augstas kvalitātes estētiskās medicīnas preparātus profesionāļiem piedāvās “ERKO group”


“ERKO group” piedāvās preparātus ar dabīgo hialuronskābi, “fillerus”, polinukleoīdu gēlu, preparātus mezoterapijai un dažādsu pīlingus.

Ekspozīcijiā plašā klāstā būs pieejama “Bioformulas” dermokosmētikas līnija – hialuronskābes serumi, mitrinošie, balinošie un atjaunojošie krēmi, produkti ādas reģenerācijai. Īpašs jaunums ir augstas efektivitātes pretcellulīta līnijas krēmi.

Izstādē varēs iepazīties arī ar unikālu “Bioformulas” speciālistu radītu preparātu komplektu ādas reģenerējošo īpašību atjaunošanai – “BIORIGENERIS”. Izstādes laikā – īpašas atlaides visai ”Bioformula” produkcijai! Sadarbībā ar ER klīnikas ārstiem-speciālistiem būs arī konsultācijas par ādas atjaunojošām procedūrām un preparātiem gan profesionāļiem, gan apmeklētājiem.

“ERKO group” ir oficiālais Itālijas kompānijas “Bioformula” pārstāvis Baltijas valstīs, Skandināvijā un Baltkrievijā, kā arī TSK (Japāna) produkcijas – augstākās nanotehnoloģijas kvalitātātes adatas un kanulas estētiskās medicīnas profesionāļiem– izplatītājs.