“Schwarzkopf Professional” piedāvās jaunu produktu – micelāri attīrošos kondicionierus


Pasaulē strauji attīstās jaunas matu kopšanas tendences, kas atvieglo ikdienas rutīnu. Arī “Schwarzkopf Professional” turpina piedāvāt patērētājiem aktuālākās tendences un produktus – izstādē “Baltic Beauty 2017” uzņēmums iepazīstinās ar inovatīvu produktu – “BC Bonacure Micellar Cleansing” kondicionieri.

Co-washing* tendence tirgū kā jaunums parādījās jau 2010. gadā, kad šāda veida matu attīrīšanas metode tika piedāvāta tikai cirtainu matu īpašniekiem. Lielā klientu pieprasījuma dēļ, tendence pedējo gadu laikā ir attīstījusies. Šobrīd tirgū jau ir pieejami attīrošie kondicionieri dažādiem matu tipiem.

“BC Micellar Cleansing” kondicionieris maigi attīra un kondicionē matus vienā matu kopšanas reizē. Lai matus attīrītu, izmantojot “BC Micellar Cleansing kondicionieri”, nav jāizmanto šampūns katrā matu kopšanas reizē. Mati tiks attīrīti efektīvi, līdzīgi kā ar klasisku šampūnu, saglabājot matu dabisko eļļu un mitrumu. Produktu sastāvā nav sulfātu.

“Schwarzkopf Professional” eksperti iesaka ņemt vērā holistisko 360° pieeju matu attīrīšanai un “BC Micellar Cleansing” kondicionieri izmantot katru trešo matu mazgāšanas reizi, lai palīdzētu saglabāt matu veselības līdzsvaru.

“Schwarzkopf Professional BC Micellar Cleansing” matu kopšanas produktu sērijā ir trīs dažādi kondicionieri – “BC Repair Rescue” matu atjaunošanai, “BC Color Freeze pH4.5” krāsotiem matiem un “BC Moisture Kick” matu mitrināšanai.

Izstādes "Baltic Beauty 2017" apmeklētājiem piedāvāsim īpašas cenas jaunajiem “BC Bonacure Micellar Cleansing” līnijas produktiem!

* Co-washing ir saīsinājums no conditioner wash. Tā ir metode, kas attīra matus ar kondicionieri nevis šampūnu.www.facebook.com/Schwarzkopf.Professional.LV