Iepazīsties ar “SCENAR” terapiju veselības centra “HEALICA” ekspozīcijā!


Izstādē "Baltic Beauty 2017" veselības centrs “HEALICA” prezentēs miostimulācijas tehniku ķermenim ar “SCENAR” elektrodu – cimdiņiem, konsultēs par “SCENAR” ierīču izmantošanu kosmetoloģijā.

Miostimulācijas tehnika ķermenim ar “SCENAR” elektrodu - cimdiņiem ir aktuāla visiem sēdoša vai fiziski smaga darba darītājiem, asimetriska darba darītājiem, ieskaitot sportistus, kā arī tiem kas vēlas uzlabot ķermeņa siluetu un ādas tvirtumu vai normalizēt zarnu trakta darbību. Šī procedūra palīdzēs arī uzlabot vitālās spējas. Par procedūras efektivitāti varēs pārliecināties izstādē “Baltic Beauty 2017” , satiekot veselības centra fizioterapeitu - kosmetologu!

“SCENAR” ierīces izmanto sejas rehabilitācijai pēc dermatoloģiskām manipulācijām un plastiskās ķirurģijas, ādas attīrīšanai, aktīvo vielu iestrādāšanai un sejas tonusa un ovāla uzlabošana.

Izstādē Veselības centrs “HEALICA” piedāvās plašu ieskatu arī citās “SCENAR” iekārtās: kas ir “SCENAR”, kā to lietot profesionāli un kā mājas apstākļos?
Veselības centrs “HEALICA” ir oficiālais ražotāja “OKB RITM” (Krievija) pārstāvis Eiropā un Holistiskās medicīnas un Naturopātijas asociācijas biedrs, kas nodarbojas ar “SCENAR” iekārtu tirdzniecību, sertificētu to lietošanas apmācību un konsultaciju sniegšanu.

“Baltic beauty 2017” laikā būs iespējama diagnostika un atlaides, iegādājoties “SCENAR” ierīces!
Veselības centrs “HEALICA” – dzīve bez sāpēm impulsa attālumā!

www.healica.lv
www.facebook.com/healica/