Matu kopšanas līnija vīriešiem no ASV


ASV skaistumkopšanas nozares milzis “Farouk Systems” izstādē “ Baltic Beauty 2017” iepazīstinās ar jauno vīriešu matu kopšanas un veidošanas kosmētikas līniju “Esquire Grooming” .Tajā ietilpst šampūns, kondicionieris, dažādi matu veidošanas krēmi, pomādes, kā arī bārdas eļļa un instrumenti matu un bārdas kopšanai u.c.

“Esquire Grooming” ir īpaši vīriešiem izstrādāta kosmētikas produktu līnija, kas ietver dažādus kopšanas un veidošanas produktus un instrumentus. Ikviens vīrietis, neatkarīgi no matu tipa un garuma, starp “Esquire” matu kopšanas un veidošanas produktiem noteikti varēs atrast sev piemērotāko. Turklāt, “Esquire” spēs novērtēt ikviens profesionālo salonu klients.

“Esquire” produkti ir īpaši ar to, ka tie satur izsmalcināto Oud aromātu, kas ir reta un ļoti vērtīga eļļa, ko iegūst no akvilārijas koka. Neesam pārliecināti, vai varam sekot citu piemēram un dēvēt to par “šķidro zeltu”, bet tas ir vistīrākais aromāts, ko var nopirkt par naudu – Esquire Grooming produkti smaržo vairāk kā lieliski! Visi “Esquire” produkti ir izstrādāti no pārbaudītām un saudzīgām izejvielām, lai efektīvi koptu matus un galvas ādu, nodrošinot vīrietim koptu un pievilcīgu ārieni. Tie nesatur parabēnus.

Esquire produktu līnijā ietilpst:
• Esquire šampūns, kas satur zāģzobainās sabalpalmas, zirņu asnu, čia sēklu, eikalipta un ašvagandas kombināciju, kas liks jūsu matiem izskatīties un justies labāk, tajā pašā laikā saglabājot to dabisko līdzsvaru. Šampūns ne tikai maigi un efektīvi mazgā matus un galvas ādu, bet arī attīra no veidošanas līdzekļiem, vienlaikus veicinot veselīgu un stipru matu augšanu. .
• Esquire kondicionieri, kas paredzēts matu aizsardzībai. Kondicioniera sastāvā ir unikāls B un E vitamīnu apvienojums, kas nomierina galvas ādu, mitrina un baro matus. Pēc tā lietošanas jūsu mati būs mīksti un spoži, gatavi veidošanai.
• Esquire 3-1 Šampūns, kondicionieris, dušas gēls. Lai arī dušas gēlam, šampūnam un kondicionierim labāka iedarbība ir, lietojot tos katru atsevišķi, tomēr, dodoties uz sporta zāli vai nedēļas nogales izbraucienā, nekas nevar būt ērtāks par 3-1.

CHI Baltic ir oficiālais Farouk Systems Inc. pārstāvis Baltijā, Baltkrievijā un Turkmenistānā, ko pārstāv SIA Ļika-J.