“LYL” piedāvās “LYL ASTAXANthin” pretnovecošanās sēriju


“LYL” ekspozīcijā izstādē “Baltic Beauty 2017“ varēs iepazīties ar pretnovecošanās krēmu sejai, ādai ap acim un rokām.

“LYL ASTAXANthin Age-Defying” sejas dermokrēms ir augstas koncentrācijas mitrinošs un atjaunojošs antioksidantu dermokrēms pret novecošanos. Tam piemīt labas mitrinošās īpašības un izteikts liftinga efekts. Dermokrēmā esošās aktīvās vielas veicina ādas intensīvu atjaunošanos. Mazinās ādas sausums, tiek savilktas poras, palielinās sejas ādas gludums un mazinās ādas taukainība. Dermokrēms veidots pēc īpašas tehnoloģijas un ir unikāls ar sastāvā esošo antioksidantu formulu, kā arī tādēļ, ka tas veicina dinamisku ādas šūnu aizsardzību un atjaunošanos, un pilda trīskāršu pretnovecošanās funkciju: atjauno, aizsargā un dziedē.

Dermokrēma galvenā sastāvdaļa ir spēcīgākais dabā zināmais antioksidants – astaksantīns, kas iegūts no mikroaļģēm Haematococcus pluvialis - bagātākā astaksantīna avota dabā. Lai sniegtu vēl lielāku labumu ādai, to papildina likopēns jeb tomātu sēklu eļļa, dzērveņu sēklu eļļa un polārā loka priežu mizas ekstrakts. Kā mitrinošā komponente dermokrēma sastāvā iekļauta vērtīgā hialuronskābe, kas ir organismā dabīgi atrodama molekula un visvairāk koncentrējas tieši ādā.


“LYL ASTAXANthin Intense Antioxidant” acu krēms ir augstas koncentrācijas pretnovecošanās krēms, kas paredzēts ikdienas lietošanai, visiem ādas tipiem, kā arī dažāda vecuma cilvēkiem, taču galvenokārt pēc 25 gadu vecuma, kad sākās ādas novecošana. Ādai ap acīm domātais krēms mitrina un baro ādu, padara to tvirtu un mazina noguruma pēdas, nodrošinot aizsardzību visas diennakts garumā. Turklāt tas mazina pietūkumu un atsvaidzina ādu ap acīm. Arī šī krēma sastāvā ir astaksantīns, tomātu sēklu eļļa, dzērveņu sēklu eļļa un polārā loka priežu mizas ekstrakts. Kā mitrinošā komponente dermokrēma sastāvā iekļauta vērtīgā hialuronskābe, kas ir organismā dabīgi atrodama molekula un visvairāk koncentrējas tieši ādā.


“LYL ASTAXANthin Age-Defying Antioxidant” intensīvais roku krēms-maska nodrošina spēcīgāko ādas aizsardzību pret oksidatīvo stresu, ārstē ādas iekaisumus, pasargā no saules staru izraisītajiem bojājumiem, mitrina, baro un tonizē roku ādu. Rūpējas par roku ādas dziļu mitrināšanu, dziedē ādas mikrobojājumus, mazina pigmentācijas plankumus, ātri iesūcas ādā un veido dabīgu aizsargslāni. Pēc roku krēma - maskas lietošanas nepaliek lipīga un taukaina sajūta. Krēma – maskas dabīgās izcelsmes, aktīvās sastāvdaļas ir dabā spēcīgākais antioksidants astaksantīns, šī sviests, kakao sviests, mežrozīšu ekstrakts, smiltsērkšķu eļļas ekstrakts un E vitamīns.