“Royal Denta” prezentēs inovatīvās zobu pastas un zobu birstes


“Royal Denta” ekspozīcijā izstādē “Baltic Beauty 2018” interesenti varēs iepazīt un iegādāties “Royal Denta” inovatīvās zobu pastas un birstes ar sudraba un zelta daļiņām no Dienvidkorejas, inovatīvo balināšanas sistēmu “Hollywood Smile”, veļas mazgāšanas līdzekli “Antoine” un ziepes “Saponificio Artigianale Fiorentino”.

“Royal Denta” inovatīvās zobu pastas un zobu birstes ar sudraba un zelta daļiņām no Dienvidkorejas
Visas “Royal Denta” zobu pastas ir izstrādātas apvienojot jaunākās ražošanas tehnoloģijas un tradicionālo austrumu medicīnu. Zobu pastās izmantotais 99,9 % tīrais sudrabs un zelts, kā arī lielais augu valsts izcelsmes sastāvdaļas daudzums ļauj sasniegt lieliskus rezultātus mutes dobuma kopšanā. Patentētās ražošanas tehnoloģijas garantē, ka zobu pastās tiek izmantotas tikai viskvalitatīvākās sastāvdaļas. Šīs zobu pastas ir paredzētas augstvērtīgai zobu kopšanai.


Tīrot zobus ar “Royal Denta” zobu birstēm, kuras sariņi satur cēlmetālu nanodaļiņas, pat pēc 2-4 stundām uz sariņiem konstatē 99,9 % mazāk baktēriju. Bez tam nanodaļiņas spēj maigi izpulēt zobu emaljas mikroplaisas, padarot to gludu un apgrūtinot baktēriju pielipšanu tās virsmai.

Innovatīva balināšanas sistēma “Hollywood Smile”
“Hollywood Smile” komplekts paredzēts 10 reizēm (katra reize 10 minūtes).

Veļas mazgāšanas līdzeklis “Antoine”
Īsta parfimēra radīts, šīs aromatizēts veļas mazgāšanas līdzeklis ir pilns ar pārsteidzošu nokrāsu smaržām, tradicionālās lavandas notis paliek otrā plānā, ļaujot dziļākiem, siltākiem un jutekliskākiem aromātiem atvērties un pievienot jūsu veļai visaptverošu drosmīgu smaržu..

Roku darba ziepes “Saponificio Artigianale Fiorentino”
Itālijas produkcijas un Itālijas kvalitātes cienītājiem, piedāvājam roku darba ziepes, kas tiek izgatavotas Florencē (Itālija), no dabīgām sastāvdaļām. Visām "Saponificio Artigianale Fiorentino" ziepēm ir piesātinātā krēmveida tekstūra, kas ir bagāta ar proteīniem un vitamīniem un satur tīru eļļu (kokosriekstu, palmu un olīvu) maisījumu, kas dziļi baro, nomierina un mitrina ādu.

Kontakti:
SIA “Alterno M”

Mob. +371 26105444
Mājalapa: www.royaldenta.com
Facebook: www.facebook.com/royaldentalatvia/