"Meraki.lv" aicina tikties skropstu pieaudzēšanas meistarus!


"Meraki.lv" izstādē skropstu pieaudzēšanas meistariem piedāvās profesionālas konsultācijas, kā arī kvalitatīvus un rūpīgi atlasītus materiālus par labām cenām. Balstoties uz personīgo pieredzi, kas gūta kopš 2007.gada, tika radīts skropstu materiālu zīmols "Meraki".

Visiem zināms, ka meistara reputāciju veido trīs faktori: 
1) Profesionālisms/pedantisms/prasmes.
2) Materiālu izvēle.
3) Komunikācijas prasmes.
Otro punktu mēs palīdzēsim pilnveidot, cik vien labi iespējams, jo tieši materiāli ir tie, kas palīdz skropstām ilgi turēties, labi izskatīties un klientam komfortabli justies. 

Internetveikala’’Merakishop.lv’’  TOP 1 produkts viennozīmīgi ir "ZUMM" līme. Vēl neesi izmēģinājusi? Netici? Pajautā kolēģēm! Mums ir ar ko lepoties. Pareiza skropstu izvēle ir meistara un klienta kopdarbs. ’’Meraki.lv’’ piedāvā dažāda biezuma, garuma un atliekuma  skropstas.  Esiet radoši un piedāvājiet saviem klientiem izvēles iespējas, eksperimentējiet. 

Meistara otrās rokas ir pincetes! Lai izvēlētos piemērotākās, izstādē visas pincetes varēs apskatīt un izmēģināt. Katra pincete ir rūpīgs roku darbs, tāpēc, lai arī vienādas, tomēr ļoti dažādas. 

’’Meraki.lv’’ darbinieki vienmēr ir priecīgi komunicēt ar klientu un ieteiks labāko! Un tieši "Baltic Beauty" tas ir iespējams, jo šai izstādei ir īpaša atmosfēra un meistari to jūt!

SIA "Meraki.lv"
Kungu 6, Liepāja
http://www.merakishop.lv
29913335
info@merakishop.lv
https://www.facebook.com/merakishop.lv/
https://www.instagram.com/merakishop.lv/