“Pura Kosmetica” iepazīstinās ar 2018. gada modernāko eko kosmētiku


No 2. līdz 4. novembrim “Pura Kosmetica” eko kosmētikas entuziastes izstādē iepazīstinās ar 2018. gada modernāko, dabas doto kosmētiku, bet friziermeistarus ar sen gaidīto “Pivot Point”.

“Pura Kosmetica” ir inovatīva, profesionāla, dabīga matu kopšanas kosmētika, kuras radīšanā izmantota sena, itāļu tradīcijām apvīta matu kopšanas kompleksa recepte. “Pura Kosmetica” produkcijas sastāvā izmantotas dabīgas aktīvās sastāvdaļas – virkne ar veselīgiem augiem, kas efektīvi kopj, attīra un pat ārstē matus un galvas ādu. Ikviens no “Pura Kosmetica” produktiem, tai skaitā veidošanas līdzekļi, satur godži ogas, riekstu koka koncentrātu, ķiršu koka mizu ekstraktu un sīpola saknes sulu.

Sīpola sakne satur A, D, B1, B2, B3 vitamīnus, kalciju, magnēziju, potāziju, varu;
Ķiršu koks: potāziju, pagnēziju, A un C vitamīnu;
Riekstu koks: vitamīnus A, B1, B6, F, C un P;
Godži ogas satur 6 veidu vitamīnus, 21 minerāļus, 8 polisaharīdus.
Papildus pamatsastāvām, katram produktam, vadoties no tā mērķa iedarbības, pievienota viena no unikālām sastāvdaļām: šī sviests, propolisa ziedi, pelašķi, kliņģerītes, vasabi, aprikožu kauliņu eļļa, avokado eļļa, lakrica, salvija, nātres,
Abesīnijas eļļa, džodžoba vai bambusa eļļa.

“Pura Kosmetica” piedāvā 28 veidu matu kopšanas līdzekļus gan ikdienas lietošanai ar atjaunojošu un barojošu funkciju, gan īpašai kopšanai ar dziļu attīrīšanas funkciju, līdzekļuskrāsotiem matiem, nepaklausīgiem matiem, sprogainiem matiem, matu aizsardzībai pret temperatūras izmaiņām, kā arī medicīniskas kopšanas sēriju pret matu izkrišanu, pret matu taukošanos, pret blaugznām, īpaši sausiem, lūztošiem matiem un stipri bojātiem matiem. Sortimentā ir iekļauti arī argāna produkti. Produkcijas klāstu papildina arī 19 veidošanas līdzekļi, kuri spēs iepriecināt ikvienu friziermeistaru vai ikdienas lietotāju, sniedzot vēlamo matu sakārtojumu komplektā ar dabas pieskārienu.

“Pura Kosmetica” ir guvusi plašu rezonansi starp labākajiem matu kopšanas kosmētikas ražotājiem un kopš 2018.gada janvāra arī Latvijas iedzīvotājiem piedāvā savus produktus iegādāties Latvijas labākajos profesionālajos matu kopšanas kosmētikas veikalos un salonos.

Tiekamies izstādē "Baltic Beauty 2018"!

"Pura Kosmetica"
Ed.Veidenbauma iela 8 - 8, Tukums, LV-3101
http://www.purakosmetica.lv
371 26644332
info@purakosmetica.lv
https://www.facebook.com/purakosmeticalatvija
https://www.instagram.com/purakosmetica_lv