Iepazīsti "Clearance" profesionālo kosmētiku!


"Fashion Infinity" ("Nailinfinity") izstādes "Baltic Beauty 2018" apmeklētājus iepazīstinās ar "Clearance" plašo profesionālās kosmētikas klāstu. Būs arī jaunumu demonstrācijas un pārsteigumi.
Jaunums:

  • Gels “FIXer”
Augstas efektivitātes gels palīdz veiksmīgi tikt galā ar tulznām un kārpām uz rokām un kājām. Aktīvais komponents – glikolskābe veicina hidratāciju un mīkstina tulznas un kārpas. Salicilskābe un alfa-beta-hidroksi skābes nodrošina gela dziļu iekļūšanu un ātru tulznu un kārpu noņemšanu. Satur etiķskābi un timiāna eļļu, kas novērš ādas kairinājumu un veicina reģenerāciju.

  • Smēre “Active Ointment” 
Smēre satur augtu aktīvo komponentu koncentrāciju, kas veicina ātru kairinājuma, izsitumu, niezes, lobīšanās un pārmērīgu roku un kāju sausuma noņemšanu. Urea viela, kas ir viens no galvenajiem komponentiem, rada ātru mitrinošu un nomierinošu efektu, novērš ādas lobīšanos un sausumu. Elastīns palīdz noņemt kairinājumu un apsārtumu un veicina ādas reģenerāciju. Smēre satur klimbazolu, pretsēnīšu līdzekli un magnoliju pumpuru ekstraktu, kas novērš un samazina ādas kairinājumu.

SIA "Fashion Infinity" (Nailinfinity)
Miera 36, Rīga
https://www.nailinfinity.eu
+37122413413
info@nailinfininty.eu
https://www.facebook.com/beautixclearance
https://www.instagram.com/beautix_clearance_victoriavynn