"Dabas lāse" piedāvās dabiskus produktus veselībai un skaistumam!


"Dabas lāse" ekspozīcijā izstādē "Baltic Beauty 2018" ikvienu apmeklētāju sagaidīs profesionāli konsultanti, kuri iepazīstinās ar kosmētiskajām eļļām no Bulgārijas un piemeklēs eļļu, kas ir piemērota tieši jūsu ādai. Turklāt visai produkcijai būs patīkamas atlaides!

"Dabas lāse" piedāvājumā ir arī dabiskais rožūdens un losjons sejai, kā arī eļļas matiem un eļļas nagiem. Eļļām pieejami gan profesionālie tilpumi 500 ml, gan arī lietošanai mājās: 30 ml, 55 ml un 125 ml. Eļļas ir iegūtas izmantojot auksto spiešanas metodi, tām ir dabisks sastāvs, tāpēc to sastāvā ir vitamīni un antioksidanti. 

Lai jūsu augums būtu pievilcīgs "Dabas lāse" piedāvā arī diētisko pārtiku no "Leovit". Plašs klāsts ar vitamīniem un mikroelementiem bagātināto diētisko pārtiku, kas ir ne tikai veselīga, bet arī garšīga. Piedāvājam ikdienas ēdienkarti, sākot no brokastu ēdieniem: putras, musli pārslas, kafijas un kapučino dzērieni, līdz pat zupām un otrajiem ēdieniem jebkurai gaumei. Piemēram, sabalansēta uztura programmās, kas paredzētas vienai nedēļai (-4kg) ir apmēram 30 porcijas dažādu maltīšu: dzērieni, uzkodas, putras, zupas, otrie ēdieni jebkurai gaumei. Ir pieejamas dažādas uztura programmas: Vidusjūras ēdienkarte, tradicionālā ēdienkarte ar gaļu vai ar sēnēm, holesterīnu balansējoša ēdienkarte un ēdienkarte organisma attīrīšanai.

Alankors
Mārupes novads,
https://www.dabaslase.lv/lv/
67383192
office@alankors.lv
https://www.facebook.com/dabaslases/
https://www.instagram.com/dabas_lase/
https://www.instagram.com/dabas_lase/