Jaunums Latvijā – “Repêchage”


SIA “Revive Baltic” izstādē “Baltic Beauty 2018” piedāvās augstas kvalitātes, dabīgus un efektīvus ādas kopšanas produktus “Repêchage”.

“Repêchage” – jaunums Latvijas tirgū, bet ar 40 gadu pieredzi pasaulē!
“Repêchage” ir profesionāls ASV ādas kopšanas zīmols, kas apvieno izcilās jūras aļģu skaistuma priekšrocības, labākās dabīgās sastāvdaļas, ko var piedāvāt zeme ar jaunākajām biotehnoloģijām. Jūras aļģes satur spēcīgu sastāvdaļu koncentrāciju, tajā skaitā 12 vitamīnus un minerālvielas, 42 mikroelementus un 18 aminoskābes, kas palīdz ādai izskatīties un justies veselīgai, mitrinātai, atjaunotai un starojošai. Izmantojot jūras aļģu priekšrocības, “Repêchage” ir izstrādājis ādas kopšanas produktus un procedūras visiem ādas tipiem un stāvokļiem, tajā skaitā akne, paaugstinātas jūtības un rozācijas gan profesionālai lietošanai, gan ikdienas lietošanai mājās.

“Repêchage” nozīmē "glābt", "dot otru iespēju", un “Repêchage” ādas kopšanas līdzekļi ir otrā iespēja gan skaistai un veselīgai ādai, gan jūsu atslēdziņa veiksmīgam biznesam. “Repêchage” kosmētika ir pieejama premium-klases salonos, spa un profesionālajās ādas kopšanas un medicīnas iestādēs vairāk kā 40 pasaules valstīs. “Repêchage” produkti ir atpazīstami un apbalvoti arī pasaules žurnālos un attiecīgajos konkursos.

SIA “Revive Baltic”
Adrese: Cēsu iela 5-7, Rīga, Latvija, LV-1012
Mājaslapa: www.repechagebeauty.lv
+37126691010
revivebaltic@gmail.com
www.facebook.com/repechagelatvia
www.instagram.com/repechagelatvia/