„Gopestetic“ prezentēs „Gold Collagen“ jaunās paaudzes skaistumkopšanas produktus


„Gopestetic“ izstādē „Baltic Beauty 2018“ prezentēs „Gold Collagen“ jaunās paaudzes skaistumkopšanas produktus: dzeramo kolagēnu, masku, tabletes un lūpu balzamu. Apmeklējot „Gopestetic“ stendu, varēs uzzināt par biorevitalizāciju „Jalevel“ no Monako Karalistes un uzņēmuma „Dr. Grandel“ profesionālo kosmētiku. Turklāt kolagēna produktiem izstādē īpašas cenas.

„Gopestetic“ stendā  varēs uzzināt par inovācijām – „Juves“ pildvielām no pašas Francijas sirds Parīzes, kā arī citiem produktiem: asins plazmu, hialuronu pildvielām, mezoterapijas kokteiļiem, kokteiļiem ar peptīdiem, krēmiem, estētiskās medicīnas iekārtām. Seminārus un apmācības vadīs mūsu nozares augstākā līmeņa profesionāļi (PRP asins plazma, hialuronu pildvielas, biorevitalizācija u.c.).

„Gopestetic“ mērķis ir ilgtermiņa sadarbība, uzticība mūsu kompānijai un produktiem, kā arī augstās kvalitātes apkalpošana, tāpēc „Gopestetic“ stendā jūs sagaida ne tikai patīkama uzņemšana, bet arī profesionālais padoms. „Gopestetic“ vēlas klientiem palīdzēt sasniegt maksimālus rezultātus estētiskajā medicīnā. „Gopestetic“ komanda vienmēr ir gatava atbildēt uz jūs interesējošiem jautājumiem, tādēļ, apmeklējot mūsu stendu izstādē, droši uzdodiet jebkuru jautājumu!

Uzņēmums „Gopestetika“ ir „Jalevel“, Dr. Grandel un „Gold Collagen“ sērijveida produktu oficiālais izplatītājs Lietuvā un Latvijā.

Vairāk: www.facebook.com/gopestetika.baltic/