Baltijas vadošo izstāžu rīkotājs
LAT ENG RUS
Par izstādiProgrammaUzņēmumiemKontaktiMedijiem   

Laipni lūdzam plašākā bērnu preču izstādē Latvijā!

No 13. līdz 15. aprīlim Ķīpsalā notiks izstāde bērniem un vecākiem “Bērnu pasaule 2018”, kur vienuviet var iepazīt gan Latvijas zīmolu, gan pasaulē vadošo ražotāju preces zīdaiņiem, mazuļiem, bērniem līdz 9 gadu vecumam un arī grūtniecēm.

Izstādes ekspozīcijā ir atrodams viss nepieciešamais – sākot ar ratiem, gultiņām un drēbītēm, beidzot ar higiēnas precēm, rotaļlietām un pat sporta piederumiem. Savukārt “Bērnu pilsētiņā” policisti, ugunsdzēsēji, ārsti un arī avārijas dienestu pārstāvji atraktīvā veidā bērnus izglītos par drošību, bet radošas un jautras nodarbes piedāvās dažādi mācību un iniciatīvu centri, studijas, sporta skolas, muzeji un jaunrades nami. Iepirkšanās – lielajiem, piedzīvojumi – mazajiem! Lasīt vairāk >>>EKSPOZĪCIJA

Dažādu ģimeņu prasībām un gaumēm atbilstoši bērnu ratiņi, mēbeles ērtākai un priecīgākai bērna ikdienai, izklaidējošas un attīstošas rotaļlietas – no plīša lācīšiem un gumijas pīlītēm līdz pat augsto tehnoloģiju brīnumiem, visdažādākie apģērbi, apavi, autokrēsliņi un velokrēsliņi, pārtika zīdaiņiem, kancelejas un higiēnas preces, grūtnieču apģērbi un citas preces.

BĒRNU PILSĒTIŅA

„Bērnu pilsētiņā” kopīgu sportošanu, mākslas darbu radīšanu un eksperimentēšanu dažāda vecuma bērniem piedāvā mācību un iniciatīvu centri, aktivitāšu studijas, pulciņi, sporta skolas, muzeji, klubi un jaunrades nami. Ja arī Jūs vēlaties kļūt par „Bērnu pilsētiņas” dalībnieku, lai popularizētu savu pakalpojumu priekšrocības, veicinātu atpazīstamību un iepriecinātu bērnus, tad sazinieties ar mums!
„Bērnu pasaule 2018” jaunumi un atlaides

“MiniMeLook” piedāvās unikāla dizaina svētku kleitas meitenēm, kā arī kleitu komplektus mammai un meitai!


Katras meitenes sapnis ir līdzināties īstai princesei un tā piepildīšanai ir radītas “MiniMeLook” pasakainās kleitas! Iegriežoties “MiniMeLook” stendā, izstādes apmeklētājus iepriecinās oriģinālas svētku kleitas meitenēm un saskaņotu kleitu komplekti mammai un meitai. Lai svētku prieks būtu vēl lielāks, izstādes laikā kleitām būs īpaši izdevīgas cenas.
Lasīt vairāk >>>

“MeadowMe” prezentēs jauno gultas veļas un gultas piederumu kolekciju bērniem “Bright Morning”!


Izstādes “Bērnu pasaule 2018” apmeklētājiem būs iespēja apskatīt un iegādāties „MeadowMe” jaunāko gultas veļas un gultas piederumu kolekciju zīdaiņiem “Bright Morning”, kā arī īpaši veidoto Mantojuma gultas veļas komplektu, kas radīts, lai stiprinātu ģimenes tradīcijas no paaudzes paaudzē.
Lasīt vairāk >>>

Izvēlies “Moller's” zivju eļļu un “LIVOL MULTI” vitamīnus visai ģimenei!


“Orkla Health” stendā izstādē “Bērnu pasaule 2018” varēsiet nogaršot un iegādāties lielākā Skandināvijas uzturu bagātinātāju ražotāja veselīgos “LIVOL MULTI” vitamīnus un izcilās kvalitātes “Moller’s” zivju eļļu.
Lasīt vairāk >>>

“Future Health Biobank” – pasaules līderis nabassaites asins un audu cilmes šūnu uzglabāšanā!


Izstādē topošās māmiņas “LYL BioBank” stendā gaida kāds īpašs pārsteigums. Kāds? To darīsim zināmu tuvojoties izstādes dienai!
Turklāt vēl “LYL BioBank” stendā varēs saņemt speciālista bezmaksas konsultāciju par uzturvielām un vitamīniem, kas nepieciešami skaistajā mazuļa gaidīšanas laikā.
Noslēdzot sadarbības vienošanos, “LYL BioBank” dāvinās māmiņai nepieciešamos uztura bagātinātājus no “LYL love your life®” veseliem 12 mēnešiem EUR 400.00 vērtībā!
Lasīt vairāk >>>

“Mimikid.lv” būs plašs bērnu preču piedāvājums!


Veikals bērniem un jaundzimušajiem “Mimikid.lv” izstādē “Bērnu pasaule 2018” piedāvās plašu preču klāstu – ekskluzīvas mēbeles un aksesuārus bērnistabām, ratiņus, gultas veļu, kā arī apģērbus mazuļiem no dzimšanas līdz 2 gadu vecumam. Būs atlaides līdz pat 50%, kā arī dāvanas un speciālie piedāvājumi produktu iegādei izstādē vai veicot pasūtījumu!
Lasīt vairāk >>>

Bērnu modes zīmols “ZAZA COUTURE” prezentēs 2018. gada pavasara/vasaras kolekciju!


Izstādes “Bērnu pasaule 2018” laikā zīmols “ZAZA COUTURE” prezentēs jaunāko pavasara/vasaras apģērbu kolekciju. Krāsainās kleitas, komplektus un matu lentas varēs iegādāties ar īpašo izstādes atlaidi!
Lasīt vairāk >>>

“Troll Smiltene” prezentēs jauno gultas un kumodes komplektu “Arya”, kā arī jaunā dizaina “Feather” tekstila izstrādājumus!


Izstādes viesiem būs lieliska iespēja iepazīties ar bērnu mēbeļu un tekstila ražotāja “Troll Smiltene” mēbelēm un tekstilu. Izstādē “Bērnu pasaule 2018” būs iespējams apskatīt un iegādāties gan preces no esošās mēbeļu un tekstila kolekcijas, gan arī pasūtīt jauno “Arya” mēbeļu sēriju un “Feather” tekstila izstrādājumus.
Lasīt vairāk >>>

Izstādē notiks konkurss “MINI PRINCESE”!


Izstādes “Bērnu pasaule 2018” otrajā dienā, 14. aprīlī, Ķīpsalā pirmo reizi norisināsies konkurss “MINI PRINCESE 2018”, kur jaunās un drosmīgās meitenes iestudētā priekšnesumā varēs parādīt kādu no saviem talantiem – vai tā būtu dziedāšana, dejošana vai varbūt pat aktiermāksla! Konkursa tēma – Feju valstība.
Lasīt vairāk >>>

Izvēlies “Neutral” un “Muumi Baby” produktus un samazini alerģijas rašanās risku!


“NEUTRAL” stendā ikvienam būs iespēja iegādāties “Neutral” produktus ar atlaidēm līdz 40% un hipoalerģiskās bērnu autiņbiksītes “Muumi Baby” par īpaši draudzīgām cenām. Turklāt apmeklētāji varēs saņemt atbildes uz interesējošiem jautājumiem par šiem zīmoliem un to produktiem. Papildus tam, esam parūpējušies arī par mazākajiem izstādes apmeklētājiem, izveidojot aktivitāšu stūrīti bērniem.
Lasīt vairāk >>>

„Minikid.lv” izstādē piedāvās “Lorelli”, “Ceba baby”, “Valco baby” un vēl citu zīmolu preces!


Veikals „Minikid.lv” izstādē “Bērnu pasaule 2018” prezentēs dažādas bērnu preces no tādiem zīmoliem kā “Ceba baby”, “Lorelli”, “Milly Mally”, “Doona”, “Valco baby”, “Elgrom” un “Trunki”, turklāt būs pieejamas arī “MINIKID” bērnu gultiņas.
Lasīt vairāk >>>

Apskati “Alilo” zaķēnus un “Zazu-kids” jaunās paaudzes nakts lampas!


Oficiālais “Alilo” un “Zazu-kids” pārstāvis Baltijas valstīs SIA “Smartmom” izstādē “Bērnu pasaule 2018” prezentēs gudrākās rotaļlietas bērniem: “Alilo” zaķēnus un “Zazu-kids” jaunās paaudzes nakts lampas bērniem un viņu vecākiem, kā arī vairumtirgotājiem.
Lasīt vairāk >>>

Bērnu preču veikals „Minikid.lv” prezentēs jauno TAKO ratu kolekciju!


Izstādes “Bērnu pasaule 2018” apmeklētājiem būs lieliska iespēja iepazīties ar jaunāko TAKO ratu piedāvājumu, kā arī nopirkt ratus un ratu aksesuārus par īpaši izdevīgām cenām. Būs gan klasiskie modeļi, gan modernie. TAKO rati ir veidoti, lai iepriecinātu Jūs un Jūsu mazuli!
Lasīt vairāk >>>

Rotaļlietu veikals “Imaginarium” aicina ielūkoties savā rotaļu pasaulē!


“Imaginarium” pasaule ļauj iepazīt rotaļāšanos no citas puses. Ļauj savam bērnam spēlēties attīstošā vidē, kas vienlaicīgi izglīto un sagādā prieku. Izstādes “Bērnu pasaule 2018” laikā apmeklētājiem būs iespēja iepazīties ar “Imaginarium” produktu klāstu gan mazuļiem, gan pirmsskolas vecuma bērniem un saņemt īpašu atlaidi.
Lasīt vairāk >>>

“Balance Bikes” prezentēs velosipēdus bērniem – “STRIDER” un “KUbikes”!


Izstādē “Bērnu pasaule 2018” būs iespēja izmēģināt un iegādāties balansa velosipēdus “STRIDER”, kā arī vieglus un kvalitatīvus bērnu divriteņus “Kubikes”. Dodies un “Balance Bikes” stendu un atrodi labāko savam bērnam!
Lasīt vairāk >>>

Magnētu konstruktors «MagMaster» piedāvās bezmaksas konstruēšanas stundas bērniem, šovus ar trikiem un jauno produktu prezentāciju!


Izstādes viesiem būs iespēja iepazīties ar «MagMaster» piedāvāto komplektu klāstu un izmēģināt magnētu konstruktoru darbībā. Eksperti ieteiks tieši Jūsu bērnam piemērotāko magnētu konstruktoru, kuru varēsiet iegādāties ar atlaidi.
Lasīt vairāk >>>

„Bogema Lingerie” prezentēs pavasara-vasaras kolekcijas jaunumus!


Jaunās māmiņas un grūtnieces būs mīļi gaidītas zīmola „Bogema Lingerie” stendā izstādē “Bērnu pasaule 2018”, kur zīmols prezentēs pavasara-vasaras kolekcijas jaunumus! Zīmola pārstāvji ar prieku palīdzēs katrai sievietei noteikti savu pareizo krūšu izmēru un atrast ideālo modeli, kas ļaus justies ērti un izskatīties skaisti.
Lasīt vairāk >>>

 “Tommytoys.lv” prezentēs kvalitatīvo “LENA”, “ROLLY TOYS”, “LIL’MONKEY”, “INJUSA” un “MOCHTOYS” produkciju bērnu aktivitātēm!


Vecāki un bērni aicināti klātienē iepazīties ar “Tommytoys.lv” daudzveidīgo sortimentu – kvalitatīvām Eiropā ražotām plastmasas mašīnām un traktoriem, pedāļu minamajiem traktoriem un to aksesuāriem, elektriskajiem kvadricikliem un mašīnām, dārza mājiņām un slidkalniņiem, kā arī ar Izraēlā ražotām bērnu izklaides laukumu kāpnēm un slidkalniņiem.
Lasīt vairāk >>>

 “Brillante” prezentēs Japānā ražotas autiņbiksītes!


Uzņēmums “Brillante” izstādē “Bērnu pasaule 2018” prezentēs trīs zīmolu autiņbiksītes, kas ražotas Japānā – “Moony”, “Merries” un “Goo.n”. Autiņbiksīšu ražošanā tiek izmantota maiga kokvilna un dabiski, pretalerģiski, elpojoši materiāli. Japāna ir pasaules līderis, kas izceļas ar produktu nevainojamu kvalitāti. Būs pieejamas dažādu izmēru autiņbiksītes.
Lasīt vairāk >>>

 “Ergolietas.lv” – labas lietas ērtākai dzīvei!


“Ergolietas.lv” izstādē “Bērnu pasaule 2018” prezentēs ļoti plašu preču piedāvājumu mazuļiem un māmiņām. Visas trīs izstādes dienas māmiņas varēs saņemt praktiskas konsultācijas par ergonomisko somu izvēli un slingu lietošanu. Turklāt būs iespēja arī praktiski izmēģināt dažādas ergonomiskās somas un saņemt sertificētas nēsāšanas konsultantes Aijas Apsītes padomus.
Lasīt vairāk >>>

 “Upe” piedāvās tautas mūzikas instrumentus, muzikālas spēles un rotaļlietas, ierakstus bērniem CD formātā un audiogrāmatas!


Tautas mūzikas veikals “Upe” pārstāv amatniekus, kuri izgatavo (arī pēc pasūtījuma) dažādus latviešu tradicionālās mūzikas instrumentus un muzikālas spēles/rotaļlietas.
Lasīt vairāk >>>

 “EcoEmi” piedāvās košus un krāsainus, ērtus un kvalitatīvus eko kokvilnas un Softshell apģērbus mazuļiem un bērniem!


Izstādes viesiem būs lieliska iespēja iepazīties ar zīmola „EcoEmi” jaunāko pavasara-vasaras kolekciju mazuļiem un bērniem. Īpašs šī gada jaunums, ko izstādē varēs iegādāties par izdevīgām cenām, ir vēju un mitrumu necaurlaidīgie Softshell bērnu kombinezoni, kombinezonbikses un virsjakas.
Lasīt vairāk >>>

 “iVF Riga cilmes šūnu centrs” informēs par cilmes šūnu saglabāšanas iespējām Latvijā!


“iVF Riga cilmes šūnu centrs” ir pirmā nacionālā cilmes šūnu banka Latvijā, kas piedāvā unikālu iespēju saglabāt nabassaites asins un audu cilmes šūnas dzemdību laikā! Mēs nodrošinām jaundzimušā nabassaites cilmes šūnu paņemšanu, apstrādi un uzglabāšanu. Visi minētie procesi notiek tepat Latvijā, līdz ar to tiek nodrošināta cilmes šūnu apstrāde un iegūšana cik drīz vien iespējams, kas ietekmē parauga cilmes šūnu maksimālu dzīvotspēju.
Lasīt vairāk >>>

 “Baby Vest” piedāvās “Emmaljunga” ratus un “Maxi-Cosi” autosēdeklīšus!


Nāc uz izstādi “Bērnu pasaule 2018” un “Baby Vest” stendā iepazīsti Zviedrijā dzimušos elegantos “Emmaljunga” ratiņus un vienus no drošākajiem bērnu autosēdeklīšiem “Maxi-Cosi”. Sēdeklīšiem, ratiem un to aksesuāriem būs atlaides!
Lasīt vairāk >>>

 “Babysecret.lv” prezentēs “Venicci” ratus un zīmolu “Baby Italia” un “Italbaby” jaunumus!


Šogad “Babysecret.lv” topošos vecākus izstādē iepazīstinās ar “Venicci” ratiem, kuri Latvijā kļūst arvien populārāki. Būs pievilcīgas iepazīšanās cenas! Tāpat jau tradicionāli “Babysecret.lv” piedāvājumā būs arī “Baby Italia” un “Italbaby” gultiņas un tekstila aksesuāri jaundzimušajiem. Būs pārsteigumi un dāvanas!
Lasīt vairāk >>>

 Latvijā ražotas rotaļlietas, apģērbs un īpašas dāvanas mazuļiem!


Izstādē būs pieejama visa “Wooly Organic” produkcija – Klasiskā kolekcija, kurā ietilpst gan rotaļlietas, gan drēbītes, dvielīši un sedziņas, kā arī Funky Feet kolekcija, kura ir salīdzinoši modernāka, bet radīta, saglabājot “Wooly Organic” filozofiju.
Lasīt vairāk >>>

 ”Dabas Lāse” piedāvās augstas kvalitātes preces bērnu veselībai


Veselības un skaistuma veikalu zīmols “Dabas Lāse” izstādē piedāvās augstas kvalitātes preces bērnu veselībai, kā arī prezentēs dabīgas kosmētiskās eļļas, kas piemērotas gan bērnu masāžai, gan grūtniecēm. Vēl piedāvājumā būs lielisks ekstraktēts produkts barojošām māmiņām laktācijas paaugstināšanai – “Laktogon”, kas ir ekskluzīvs produkts uz dabīgo ekstraktu pamata.
Lasīt vairāk >>>

 Pirmo reizi izstādē piedalās uzņēmums „MNOGOKNIG”!


“MNOGOKNIG” piedāvājumā ir rotaļlietas bērniem, komplekti radošiem darbiem, attīstošie komplekti, spēles bērniem un pieaugušajiem. Izstādes laikā „MNOGOKNIG” preces varēs iegādāties par īpaši izdevīgām cenām.
Lasīt vairāk >>>

 „YappyKids” prezentēs mēbeļu un tekstila kolekciju!


Latvijas bērnu mēbeļu zīmols „YappyKids” izstādē “Bērnu pasaule 2018” prezentēs savu mēbeļu un tekstila kolekciju, turklāt apmeklētājiem būs iespēja izmantot vairākus īpašos piedāvājumus!
Lasīt vairāk >>>

 Kāds būs jūsu mazuļa pirmais auto? Izvēlies to „RatuBiroja” stendā!


“RatuBiroja” stendā izstādē “Bērnu pasaule 2018” jūs sagaidīs plašs bērnu ratiņu klāsts, turklāt ar daudz jaunumiem. Būs pārstāvēti tādi zīmoli kā “Bebecar”, „ABC-Design”, “Hartan” un vēl citi. Protams, neizpaliks arī labas atlaides!
Lasīt vairāk >>>

 Bērnu modes zīmols „HEBE” prezentēs jauno pavasara-vasaras kolekciju!


Tikai izstādē “Bērnu pasaule 2018” būs īpašas cenas “Hebe” pavasara/vasaras 2018 kolekcijai – bodijiem, legingiem, topiem, svārkiem, kleitām un jaciņām, kurus rotā zebras, koalas un lemūri!
Lasīt vairāk >>>

 Spēļu zīmols “RoyalGamesGL” prezentēs spēles visai ģimenei!

   
Izstādes “Bērnu pasaule 2018” apmeklētājiem zīmols “RoyalGamesGl” prezentēs visas savas spēles – lielo galda tetri, 3D tetri, kā arī lielo un mazo puzli. Puzles ir pieejamas ar dažāda veida zīmējumiem, kas piemēroti gan bērniem, gan lielajiem spēlētājiem.
Lasīt vairāk >>>

 “Tilibs & Lācis” prezentēs jaunumus – “SPOKE” mēbeļu sēriju un ekskluzīvu gultas veļu!


Izstādes “Bērnu pasaule 2018” apmeklētājiem būs iespēja iepazīties ar Latvijas ambiciozo oriģinālu mēbeļu ražotāju, kas izstādē atrādīs vienu no saviem pēdējiem veikumiem – “SPOKE” mēbeļu sēriju. Tik prezentēts arī jaunums – ekskluzīvā gultas veļa bērniem.
Lasīt vairāk >>>

Atskatam – „Bērnu pasaule 2017” jaunumi un atlaides

“Bērnu pasaule 2017” pulcēja teju 18 000 apmeklētāju

2. aprīlī Ķīpsalā noslēdzās 11. starptautiskā izstāde bērniem un vecākiem “Bērnu pasaule 2017”, kurā šogad savus labākos un jaunākos piedāvājumus prezentēja 150 uzņēmumi. Iepazīt daudzveidīgo piedāvājumu, izdevīgi iepirkties un aizraujoši pavadīt laiku bija ieradušies 17 968 apmeklētāji.
Lasīt vairāk >>>

BT 1 sagaida 8 miljono izstāžu apmeklētāju!

Skanot priecīgām bērnu čalām un valdot patīkamai kņadai, šodien, 31. martā, izstādē „Bērnu pasaule 2017” Ķīpsalā tika sagaidīts un sumināts Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrības BT 1 astotais miljonais apmeklētājs – Jurģis Saulītis, kas ieradās kopā ar savām meitiņām Līnu un Elizabeti.
Lasīt vairāk >>>

Uzspēlē LIELĀS SPĒLES arī tu!


Izstādē “Bērnu pasaule 2017” intelektuāli izklaidējošas aktivitātes mazajiem izstādes apmeklētājiem piedāvās projekts LIELĀS SPĒLES, kuras jau paspējušas iekarot daudzu bērnu sirdis!
Lasīt vairāk >>>

Izvēlies savam bērnam labāko – BIO pārtiku un saldumus, dabai un cilvēkam draudzīgu sadzīves ķīmiju un dabīgu kosmētiku mazuļiem un māmiņām!


Izstādē „Bērnu pasaule 2017” būs lieliska iespēja iepazīties ar „TÖPFER” bioloģiskajiem mākslīgajiem piena maisījumiem, putrām un dabīgo kosmētiku mazuļiem un māmiņām, „NUPPI” mākslīgajiem piena maisījumiem mazuļiem, „PÕNN” un „BABEASE” bioloģiskajiem augļu un dārzeņu biezeņiem, kā arī „YumEarth” – visu laiku labākajām BIO ledenēm un „HIT” saldajām dražejām. Tāpat būs pieejama arī „ALMAWIN” dabai draudzīga sadzīves ķīmija.
Lasīt vairāk >>>

„Kralia” un „Redbee” apģērbi mazām dāmām un bebučiem!


„Bērnu pasauli” nevarētu iedomāties bez skaistām kleitām īstām dāmām un praktiskām drēbītēm pašiem mazākajiem! Tādēļ šogad izstādē sevi prezentēt būs ieradies arī ģimenes uzņēmums no Polijas, pārstāvot zīmolus – „Kralia” un „Redbee”. Šo zīmolu produkciju izstādē varēs iegādāties par ļoti demokrātiskām cenām! Tie, kuri izstādes laikā to nepagūs izdarīt, būs laipni gaidīti veikaliņā „ViKrEm”!
Lasīt vairāk >>>

„Gameking” nāk klajā ar jaunu pieeju bērnu iztēles un radošuma attīstīšanai!


Izstādes „Bērnu pasaule 2017” apmeklētājiem būs lieliska iespēja apskatīt un izmēģināt mūsu fantastiskos spēļu moduļus, sienu paneļus, interaktīvās spēles, zilos spēļu klučus, braucamrīkus un dažādus tirdzniecības automātus. Visi bērni laipni lūgti spēlēties!
Lasīt vairāk >>>

Zīmola „PETRA” jaunās kolekcijas kleitas lieliem piedzīvojumiem!


Zīmola „PETRA” stenda plauktos plašā klāstā būs sarūpēti tērpi meitenēm saulainām vasaras dienām, turklāt īpaša uzmanība veltīta svētku tērpiem – īpaši izlaiduma kleitām. Mežģīnes, rišas, gaisīgi volāni, ziedu raksti un pasteļtoņi raksturo jaunākās kolekcijas kleitas! Piedāvājumā būs arī „PETRA” krāsainās pavasara cepurītes gan meitenēm, gan zēniem.
Lasīt vairāk >>>

Karstākos jaunumus bērniem meklē izstādē “Bērnu pasaule 2017”!

Jau šajā nedēļas nogalē – no 31. marta līdz 2. aprīlim – izstādē “Bērnu pasaule 2017” Ķīpsalā varēs iepazīties ar aktuālāko un plašāko bērnu preču piedāvājumu, ko prezentēs vairāk nekā 150 uzņēmumu. Būs gan jaunākās apģērbu kolekcijas un mēbeļu sērijas, gan inovatīvi ratu modeļi un autosēdeklīši, gan spēles un rotaļlietas. Turklāt par labām izstādes cenām!
Lasīt vairāk >>>

„JSC Eduko” prezentēs „PlanToys” rotaļlietas!

Šoreiz izstādē „Bērnu pasaule 2017” mēs piedāvāsim jums labāko no rotaļlietu zīmoliem, kuru mēs pārstāvam Baltijas valstīs. Apmeklējiet „Eduko” stendu un iepazītiet „Plan Toys”!
Lasīt vairāk >>>

„PhonicsLand” piedāvā apgūt angļu valodu spēļu veidā!


Mūsu studijā mēs piedāvājam angļu valodas apmācības bērniem un pusaudžiem ar unikālas metodikas „Jolly Phonics” palīdzību. Izstādes „Bērnu pasaule 2017” laikā jums pašiem būs iespēja redzēt kā norisinās mūsu nodarbības un aplūkot visas grāmatas un materiālus, kas nepieciešami veiksmīgai apmācībai.
Lasīt vairāk >>>

www.vivashop.lv piedāvās augstas kvalitātes bērnu kopšanas produktus no „Pine”!


Interneta veikals www.vivashop.lv izstādē „Bērnu pasaule 2017” piedāvās „Pine premium” autiņbiksītes, „Pine” mitrās salvetes un absorbējošos paladziņus, kā arī graužammantas un personalizētus aksesuārus mazuļiem no „Amali bērnu lietas”.
Lasīt vairāk >>>

Bērnu modes zīmols „HEBE” prezentēs jauno pavasara-vasaras kolekciju “Footprint”!


Apģērbu zīmols “HEBE” vērš uzmanību uz dažu dzīvnieku, iespējams, pēdējiem atstātajiem nospiedumiem, tāpēc kolekcijas tērpus rotā reti sastopamu, apdraudētu vai izmirstošu dzīvnieku – pandu, degunradžu, ziloņu un tīģeru – apdrukas. Ērtais un rotaļīgais dizains iekrāsojas dūmakaini rozā, persiku, piparmētru, debess zilos un pelnu pelēkos toņos. Kolekciju papildina arī apģērbu līnija pieaugušajiem.
Lasīt vairāk >>>

Zīmols „Adrika” piedāvās skaistas kleitas mammām un meitām!


Ģērbties un pārģērbties allaž ir jautri. Meitiņas atdarina mammas, jo vēlas būt tieši tādas kā viņas. Nāciet uz izstādi „Bērnu pasaule 2017”, kur piedāvāsim kleitas, kas visvairāk patīk mūsu klientiem Lietuvā, kā arī vairāku modeļu mēteļus. Mūsu stendā ikviena sieviete atradīsim kaut ko sev piemērotu!
Lasīt vairāk >>>

„Tomson Trade Group” aicina bērnus un vecākus aplūkot nākamajā sezonā vispieprasītākās rotaļlietas!


„Tomson Trade Group” ir vadošais inovatīvu un radošu rotaļlietu izplatītājs Baltijā. Šī uzņēmuma stendā varēsiet apskatīt visaugstākās kvalitātes rotaļlietas, kas veicina bērna attīstību pirmajos dzīves gados, dod iespēju bagātināt iztēli un paplašināt redzesloku, lai padarītu pasauli labāku.
Lasīt vairāk >>>

Skaistumkopšanas salona „Pastelle KIDS” meistari demonstrēs savas prasmes!


Izstādes „Bērnu pasaule 2017” apmeklētāji varēs iepazīties ar profesionālo skaistumkopšanas salonu bērniem – „Pastelle KIDS”, turklāt pat izstādē jau sapucēt matus pie meistariem vai pieteikties salona apmeklējumam par izdevīgu cenu!
Lasīt vairāk >>>

„BEMBI” prezentēs jauno vasaras kolekciju!


Divreiz gadā „BEMBI” vecāku uzmanībai piedāvā jaunu ekskluzīvu kolekciju un regulāri modernizē produkcijas klāstu. Nāciet uz izstādi „Bērnu pasaule 2017” un apskaties jauno 2017. gada vasaras kolekciju!
Lasīt vairāk >>>

Kidbox.lv – jautras izklaides bērniem garantētas!


Jūsu bērni (vecumā no 1 līdz 5 gadiem) varēs izklaidēties Kidbox.lv bumbu baseinos, tuneļos, slidkalniņos, ka arī novērtēt nomas jaunumus – mašīnu trasi un kāju mašīnītes! Bet Kidbox.lv partneris bērnu klubs „BigParty” aicina visu vecumu bērnus apmeklēt kriošovu un minicirku, kā arī nofotografēties milzīgā burbuļu tunelī!
Lasīt vairāk >>>

„LaLina” izstādē piedāvās kvalitatīvus, dabiskus un eleganta dizaina produktus bērniem!


Zīmols „LaLina” izstādes apmeklētājiem piedāvās apskatīt un iegādāties produktus no vilnas, lina, organiskās kokvilnas, griķu sēnalas un zīda. Iegādājies savam mazulim noderīgas lietas no dabīgiem materiāliem, bet tajā pašā laikā ar gaumīgu un elegantu dizainu!
Lasīt vairāk >>>

„Little Dutch” piedāvās vienreizējus izstrādājumus bērnistabām!


“Little Dutch” – zīmols vismazākajiem. Ikvienu izstrādājumu veidojam ar vislielāko rūpību, lai tā iederētos mazuļa vai jau nedaudz lielāka bērna istabā. Izmantojam visskaistākos materiālus un košākos rakstus. Izveidojiet visbrīnišķīgāko istabu savam mazulim!
Lasīt vairāk >>>

Jaunums Latvijā – „CanGo” tekstila izstrādājumi no kokvilnas pašiem mazākajiem!


Jaunums Latvijas tirgū – apģērbu zīmols „CanGo” pašiem mazākajiem! Plašs piedāvājumu klāsts no dabīgās kokvilnas: jaciņas, bodiji, rāpulīši, sedziņas un citas mīļas un jaukas tekstila preces bērniem.
Lasīt vairāk >>>

“Bērnu pasaule 2017” – iepirkšanās lielajiem, piedzīvojumi mazajiem!

Jau no 31. marta līdz 2. aprīlim Ķīpsalā notiks gada gaidītākā izstāde bērniem un vecākiem – “Bērnu pasaule 2017”. Stendos plašā klāstā par izstādes cenām būs gultiņas, apģērbi, bērnu rati, sēdeklīši, rotaļlietas, ritenīši… turklāt arī Latvijā vēl neredzēti jaunumi! Bērnu pilsētiņā un Drošības kvartālā darbosies desmitiem rotaļu vietu, bet uz Lielās skatuves notiks bērnu koncerts. Izdevīgi pirkumi un aizraujoši piedzīvojumi garantēti visai ģimenei!
Lasīt vairāk >>>

Apgūsti pirmo palīdzību kritiskās situācijās un apskati mediķu darba ekipējumu!


Izstādes „Bērnu pasaule 2017” laikā mediķi bērnus un vecākus aicinās apskatīt Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta operatīvo transportu un aparatūru, kas ikdienā mediķiem palīdz glābt cilvēku dzīvības.
Lasīt vairāk >>>

„ViKrEm” divos stendos pārsteigs ar latviskām kolekcijām un inovācijām tekstilā mazuļiem!


Pamazām augot arvien lielākiem un lielākiem, „ViKrEm” šogad izstādē sevi prezentēs divos stendos! Latviskajā stendā akcentu liksim uz latviskās noskaņās darinātām skaistām drēbītēm, aksesuāriem, mēbelēm un dizaina priekšmetiem zīdaiņiem, bet otrā stendā centīsimies imitēt un atnest uz Ķīpsalu daļu no sava veikaliņa, kurā jaunie vecāki sarūpē pirmās nepieciešamās lietas, gaidot savu mazo lolojumu.
Lasīt vairāk >>>

Izgatavo savu tauriņsveci!


Pirmais pavasara vēstnesis ir tauriņš, tāpēc šajā pavasarī Sveču darbnīca izstādē "Bērnu Pasaule 2017" sadarbībā ar Tērvetes tauriņu māju piedāvās izgatavot katram savu tauriņsveci!
Lasīt vairāk >>>

Jaunums! Latvijas zīmols „Nupnap” prezentēs attīstošus un daudzfunkcionālus, košus un mīkstus priekšmetus bērniem!


Jaunais Latvijas zīmols „Nupnap” izstādē prezentēs Latvijā ražotus jaunumus bērnu preču tirgū: 1) attīstošu, daudzfunkcionālu un aizraujošu šūpuļkrēslu “Nupnap”, kuru bērns varēs izmantot dažādiem mērķiem; 2) unikālu, košu, elastīgu un mīkstu sēžammaisu “Nukipuf”, kas iepriecinās ne tikai bērnus, bet arī pieaugušos!
Lasīt vairāk >>>

Jaunums! Latvijā darbību sāk viena no pasaules vadošajām cilmes šūnu bankām "Future Health Biobank"!


Izstādē topošās māmiņas "LYL BioBank" stendā varēs saņemt uztura speciālista bezmaksas konsultāciju par uzturvielām un vitamīniem, kas nepieciešami skaistajā mazuļa gaidīšanas laikā. Noslēdzot sadarbības vienošanos, "LYL BioBank" dāvinās māmiņai nepieciešamos uztura bagātinātājus no LYL love your life® 12 mēnešiem 400.00 eiro vērtībā!
Lasīt vairāk >>>

Apskati jauno „RDGmebeles.lv” priedes masīvkoka sēriju!


Bērnu mēbeļu veikals „RDGmebeles.lv” izstādē „Bērnu pasaule 2017” prezentēs jauno priedes masīvkoka sēriju, kas ietver plauktus, kumodes, drēbju skapjus, kā arī gultas: zemās, pusaugstās, augstās, divstāvu un pat trīsstāvu. Kā jaunums piedāvājumā būs arī RC radiovadības rotaļlietas: mašīnas ar elektromotoriem, NITRO motoriem un helikopteri!
Lasīt vairāk >>>

Nāc un iepazīsti elegantos “Emmaljunga” ratiņus un vienus no drošākajiem bērnu autosēdeklīšiem “Maxi-Cosi”!


Izstādes „Bērnu pasaule 2017” laikā būs iespēja aplūkot un iegādāties “Emmaljunga” ratiņus, “Maxi-Cosi” sēdeklīšus un ratiņus, kā arī to aksesuārus par ļoti īpašām cenām!
Lasīt vairāk >>>

Lieliska un neaizmirstama iespēja ieskatīties COSATTO pasaulē!


COSATTO prezentēs neparasta un unikāla dizaina bērnu ratus, pastaigu ratus, autokrēsliņus, barošanas krēsliņus, kā arī pārtinamās virsmas. COSATTO produkcijai izstādē “Bērnu pasaule 2017” būs sagatavots īpašs piedāvājums. Nenokavē!
Lasīt vairāk >>>

„Cilmes šūnu banka” stendā būs īpašs piedāvājums!


Bērniņa gaidīšanas laiks ir viens no skaistākajiem notikumiem vecāku dzīvē. Un, lai pilnvērtīgi sagatavotos bērniņa ienākšanai ģimenē, vecākiem būtu nepieciešams padomāt par iespēju saglabāt bērniņa cilmes šūnas no nabassaites.
Lasīt vairāk >>>

„EcoEmi” piedāvājumā – koši un krāsaini, ērti un kvalitatīvi eko kokvilnas apģērbi mazuļiem un pirmsskolas vecuma bērniem!


Izstādes „Bērnu pasaule 2017” viesiem būs lieliska iespēja iepazīties ar zīmola „EcoEmi” jaunāko pavasara-vasaras kolekciju mazuļiem un bērniem. Šī gada jaunums: košas kokvilnas trikotāžas kleitas ne tikai meitenēm, bet arī mammām!
Lasīt vairāk >>>

SIA „ANVI AM” piedāvā bērnu apģērbus no ekoloģiski tīriem izejmateriāliem!


Sekojot devīzei „Katram savs tautas tērps”, piedāvājam bērniem tautas tērpu detaļas no vilnas, lina un kokvilnas materiāliem. Vasaras sezonai mēs piedāvājam no lina auduma darinātus apģērbus puišiem un meitenēm.
Lasīt vairāk >>>

Magnētu konstruktors «MagMaster» piedāvās bezmaksas konstruēšanas stundas bērniem, šovus ar trikiem un jauno produktu prezentāciju!


Izstādes viesiem būs iespēja iepazīties ar «MagMaster» piedāvāto komplektu klāstu un izmēģināt magnētu konstruktoru darbībā. Eksperti ieteiks tieši Jūsu bērnam piemērotāko magnētu konstruktoru, kuru varēsiet iegādāties ar atlaidi.
Lasīt vairāk >>>

„YappyKids” prezentēs savu mēbeļu un tekstila kolekciju! Būs īpaši piedāvājumi!


Latvijas bērnu mēbeļu zīmola „YappyKids” stendā varēs ne tikai apskatīt „YappyKids” ražotās gultiņas un kumodes, bet arī paši izmēģināt to funkcijas. Uz vietas varēs pārbaudīt arī maigos tekstila izstrādājumus, lai pārliecinātos, ka tie ir vismaigākie, kādi vien tirgū pieejami!
Lasīt vairāk >>>

 Viss bērniem un vecākiem Ķīpsalā – no 31. marta līdz 2. aprīlim!

Jau šodien, 31. martā, Ķīpsalā sākas un līdz pat svētdienai norisināsies izstāde bērniem un vecākiem “Bērnu pasaule 2017”. Steidz to baudīt kopā ar visu ģimeni!
Lasīt vairāk >>>

 Pielaiko ugunsdzēsēja aizsargtērpu un uzzini, kā izveidot ģimenes drošības plānu!

Visu trīs dienu garumā izstādē “Bērnu pasaule 2017” Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) pārstāvji aicinās apmeklētājus iepazīties ar ugunsdzēsēja glābēja profesiju, pielaikot aizsargtērpu, iekāpt īstā ugunsdzēsēju auto cisternā un saņemt dažādus noderīgus padomus, kas saistīti ar ugunsdrošību.
Lasīt vairāk >>>

 Iepazīsti kultūras centru „Etnokvest”!


„Etnokvest” stendā varēsiet uzzināt, kas ir bērnu kvests, kā norit bērnu dzimšanas dienas svinības „Etnokvestā”, kā arī iepazīties ar Eksperimentu skolu un darināt dažādas interesantas lietas ar savām rokām.
Lasīt vairāk >>>

 “Elitera” prezentēs individuāli ražotu tekstilu bērniem!


Aizraujošais ceļojums bērnu sapņos… Latvijas mājas tekstila ražotājs piedāvā realizēt tieši Jūsu bērnu gultas veļas ideju un projektu, lai tas pilnībā piestāvētu bērna istabas interjeram un dizainam un atbilstu viņa sapņiem, hobijam un interesēm! Mūsu stendā Jums būs iespēja apskatīt jau realizētos projektus. Mēs garantējam individuālu pieeju un izcilu kvalitāti!
Lasīt vairāk >>>

 Izstādes laikā „DIP DAP” līdzsvara riteņiem būs pavasarīgas cenas!


Izstādes apmeklētājiem piedāvāsim izmēģināt „DIP DAP” līdzsvara riteņus, kā arī „DIP DAP” rotaļlietas, turklāt to visu būs iespēja iegādāties par pavasarīgi draudzīgām cenām!
Lasīt vairāk >>>

 „Theraline” spilveni un citi aksesuāri grūtniecēm un barojošām māmiņām


Kas tas ir – spilvens grūtniecei un barojošajai māmiņai? It kā sīkums, bet komforta ziņā tas ir neatsverams līdzeklis apmierinātai sievietei un laimīgam mazulim. No visiem ražotājiem līderība šajā jomā pieder vācu uzņēmumam “Theraline”!
Lasīt vairāk >>>

 Iegādājies vitamīnus un zivju eļļu visai ģimenei! Būs atlaides!


„Orkla Health” stendā varēsiet nogaršot un iegādāties lielākā Skandināvijas uztura bagātinātāju ražotāja veselīgos „LIVOL MULTI” vitamīnus un "Moller’s" zivju eļļu. Tas viss tiks piedāvāts ar vilinoši lielām atlaidēm!
Lasīt vairāk >>>

 RTU Dizaina tehnoloģiju institūts aicina īstenot sapņus kopā!


RTU Dizaina tehnoloģiju institūts aicina mazus un lielus izstādē „Bērnu pasaule 2017” iepazīties ar koku un radīt no tā kaut ko paliekošu! Tas var būt mazs sapņu auto, krelles, piekariņš, zaķītis, mājiņa vai kāda dāvana māmiņai! Sapņus palīdzēs realizēt studenti, pamācot zāģēt, slīpēt, vīlēt, vērt, zīmēt un līmēt. Nāc! Īstenosim sapņus kopā!
Lasīt vairāk >>>

 Saņem atbildes uz visiem jautājumiem par cilmes šūnu uzglabāšanu un nozīmi!


Augsti kvalificēta, vadošā klīnika Latvijā - “iVF Riga” – ir uzticama neauglības ārstēšanas, reproduktīvas ģenētikas un grūtnieču aprūpes klīnika, kas piedāvā unikālu iespēju saglabāt nabassaites asins cilmes šūnas dzemdību laikā vienīgajā nacionālajā biotehnoloģiju un cilmes šūnu centrā Latvijā!
Lasīt vairāk >>>

 Lielie burbuļi lieliem burbuļu priekiem!


BURBULIS.LV aicina bērnus piedalīties aizraujošā burbuļu darbnīcā izstādē „Bērnu pasaule 2017”. Veidosim unikālus ziepju burbuļu kociņus un pūtīsim ar tiem ziepju burbuļus!
Lasīt vairāk >>>

 Bērnu preču veikals „BebiCentrs” piedāvās plašu „Cybex” produkcijas klāstu un sēžamratiņus par vislabākajām cenām!


Tikai izstādes „Bērnu pasaule 2017” laikā visizdevīgākās cenas pasaulē iecienītajiem Cybex Priam ratiņiem, Cybex automašīnu sēdekļiem un Mamas & Papas sēžamratiņiem! Izstādes laikā 15% atlaide visiem modeļiem neatkarīgi no krāsas!
Lasīt vairāk >>>

 Kāds būs jūsu mazuļa pirmais auto? Izvēlies to „RatuBiroja” stendā!


Klasisko ratiņu karaliene „Bebecar” no tālās Portugāles šogad izstādē „Bērnu pasaule 2017” prezentēs savu neatvairāmo „Premium Prive Glamour” kolekciju ar romantiskajiem Paradise, šarmantajiem Pink Wave un Blue Wave... Savukārt „ABC-Design” ražotnē šogad ir notikusi revolūcija – visi ratiņu modeļi ir pārtapuši jaunā, inovatīvā veidolā īpašajā WOOD kolekcijā. Arī “Nines Art” lelles ar karameļu smaržu būs atrodamas izstādē! Vilinošas cenas būs vācu „Kaiser” guļammaisiem un citiem aksesuāriem. Protams, neizpaliks arī pārsteigumi un dāvanas topošajiem vecākiem!
Lasīt vairāk >>>

 „Latvijas dzelzceļš” informēs par drošību dzelzceļa sliežu tuvumā


„Latvijas dzelzceļa” darbinieki lieliem un maziem stāstīs par uzvedību dzelzceļa sliežu tuvumā, kā arī to, kādi noteikumi jāzina un jāievēro, šķērsojot dzelzceļu. Apmeklētājiem būs iespēja izkrāsot un salikt lokomotīves modelīti, pārbaudīt savas zināšanas, spēlējot galda spēles un Lielo grīdas spēli.
Lasīt vairāk >>>

 Piedalies mozaīkas darbnīcā „Kabinetto Mosaic Studio”!


Izstādes laikā Bērnu pilsētiņā aicinām bērnus piedalīties mozaīkas darbnīcā, kur darināsim mozaīkas dekorus Lieldienām! Stāstīsim un rādīsim, ko mēs darām izbraukuma mozaīkas meistarklasēs.
Lasīt vairāk >>>

 Radošā izdomu darbnīca kopā ar pasākumu aģentūru bērniem – „JAMPADRACIS BB”!


Izstādē „Bērnu pasaule 2017” ciemojies „JAMPADRACIS BB” pasaku valstībā un satiec īstus pasaku varoņus – sivēntiņu Peppa Pig, Minniju, pirātu un princesīti, jautros pokimonus un citus tēlus.
Lasīt vairāk >>>

 Izvēlies „Imaginarium”!


Tikai „Bērnu pasaule 2017” apmeklētājiem „IMAGINARIUM” piedāvā aizraujošas, interaktīvas spēles bērniem, iepazīšanos ar ekskluzīviem produktiem un iespēju iegādāties unikālas rotaļlietas ar atlaidi līdz pat 30%!
Lasīt vairāk >>>

 Piedalies „Magformers” magnētiskā konstruktora radošajā darbnīcā!


„Magformers” ir magnētiskais konstruktors bērnu intelekta attīstībai. Trīsdimensiju rotaļlietas, ko var izveidot pats bērns, jo tām ir absolūti drošas apjomīgas detaļas. Piedalies radošās darbnīcās izstādē „Bērnu pasaule 2017” un izmēģini „Magformers” magnētisko konstruktoru!
Lasīt vairāk >>>

 www.esmilumammu.lv piedāvās stilīgus zīmola „I LOVE MUM” apģērbus topošām un barojošām māmiņām, kā arī jaunumu no „Panga”!


Interneta veikala www.esmilumammu.lv stendā tiks piedāvāts liels grūtnieču un zīdīšanas apģērba piedāvājums: virsdrēbes, tunikas, kleitas, topi, T-krekli, kombinezoni un džemperi. Izstādes apmeklētājiem būs iespēja apskatīt, pataustīt, pielaikot un iegādāties Krievijas zīmola „I LOVE MUM” apģērbus, kā arī iepazīties ar kaut ko pavisam jaunu un līdz šim Latvijā neredzētu – slingomaiku no zīmola „Panga”!
Lasīt vairāk >>>

 Pirmo reizi! Baltijā lielākā gaismas galdu jeb Smilšu lampu radošā darbnīca!


Izstādes „Bērnu pasaule 2017” apmeklētājiem būs fantastiska iespēja darboties Smilšu lampu radošajā darbnīcā uz vairāk kā 20 Lietuvas zīmola „JonEly” gaismas galdiem jeb Smilšu lampām un Gaismas molbertiem. Varēs sajust dažādu birstošo materiālu struktūru, zīmēt uz luminiscējošiem Gaismas molbertiem, kā arī ielīst vigvama teltīs un pētīt kā Smilšu lampu mainošās gaismas atspīd vigvama sienās! Tā būs lieliska izklaide gan maziem, gan lieliem!
Lasīt vairāk >>>

 Elektrības skolā uzzini visu par elektrodrošību!


Izstādes “Bērnu pasaule 2017” laikā AS „Sadales tīkls” stendā darbosies AS „Sadales tīkls” Elektrības skola, kur apmeklētāji tiks aicināti noskaidrot svarīgākos elektrodrošības jautājumus un pēc tam varēs saņemt arī zināšanas apliecinošu elektrodrošības sertifikātu.
Lasīt vairāk >>>

 UAB „Zuja” prezentēs jaunas rotaļlietas – jaunu pieeju bērnu nodarbēm!


UAB „Zuja” ir “Plus Plus” (Dānija), “Comansi” (Spānija) un “Snails” (Grieķija) konstruktoru un rotaļlietu izplatītājs Baltijas valstīs, tāpēc izstādē bērni varēs spēlēties un izmēģināt rotaļlietas. Būs iekārtota īpaša zona meitenēm, kur mazās apmeklētājas bez maksas varēs izmēģināt nomazgājamās nagu lakas, matu krītiņus, tetovējumus, ķermeņa un matu spīdumus. Kamēr bērni rotaļāsies, mammas atpūtīsies!
Lasīt vairāk >>>

 “Kids Stuff Crazy Soap” bērnu kosmētikas preces vannas priekiem


„Bērnu pasaule 2017” laikā tiks piedāvātas bērnu jautrās vannošanās preces: 1) formu veidojošās vannas putas - rozā, zilā, baltā un zaļā krāsā; 2) krāsu mainošās vannas putas – oranžas uz zaļu un sarkanas uz zilu krāsu. Moderni vannas prieku produkti ar svaigu ābolu smaržu!
Lasīt vairāk >>>

 “Rūdolfs” pārsteigs ar jauniem produktiem!


“Rūdolfs” BIO stenda apmeklētājiem izstādē „Bērnu pasaule 2017” būs iespēja iepazīties ar pilnu produktu klāstu un ar jaunumiem, turklāt to visu arī nodegustēt!
Lasīt vairāk >>>

 „AbrakaDabra” izstādes apmeklētājiem ir sarūpējuši dažādus pārsteigumus!


Šis ir otrais gads, kad „AbrakaDabra” piedalīsies izstādē „Bērnu pasaule”. Bērnu rotaļu laukuma vadītāji ir sagatavojuši saviem viesiem daudz dažādu pārsteigumu. „AbrakaDabra” laukumiņā Ķīpsalā jums būs iespēja nogaršot visgardāko cukurvati no „World of Wonders”, uzspēlēt videospēļu automātus, zīmēt, kā arī iztrakoties ar animatoriem no pigori.lv visu trīs dienu garumā!
Lasīt vairāk >>>

 Bērnu mēbeļu un tekstila ražotājs „Troll Smiltene” prezentēs jauno istabas sēriju Royal!


Izstādes viesiem būs lieliska iespēja iepazīties ar „Troll Smiltene” ražotajām mēbelēm un tekstilu. „Bērnu pasaule 2017” būs iespēja apskatīt un iegādāties preces no esošās mēbeļu un tekstila kolekcijas, kā arī pasūtīt jauno Royal istabas sēriju.
Lasīt vairāk >>>

 Nāc palūko! Spēļsienas! Woow! Kaut kas absolūti jauns!


Pirmo reizi plašākam lokam piedāvāsim lielformāta interaktīvos sienas gleznojumus! Tie lieliski iederēsies bērnistabās, bērnu izglītības iestādēs, bērnu ārstniecības iestādēs – it visur, kur mazām actiņām un sirsniņām vajadzīgs prieks, maziem pirkstiņiem – darboties prasmes un mazā cilvēka fantāzijas lidojumam – vieta, kur izpausties.
Lasīt vairāk >>>

 Latvijā ražotas rotaļlietas, apģērbs un īpašas dāvanas mazuļiem!


Izstādē būs pieejamas abas „Wooly Organic” kolekcijas – klasiskā kolekcija, kurā ietilpst gan rotaļlietas, gan drēbītes, dvielīši un sedziņas, gan Funky Feet kolekcija, kura ir salīdzinoši modernāka, bet radīta saglabājot „Wooly Organic” filozofiju. Jaunums – izstādē pirmo reizi būs iespējams iegādāties dāvanu komplektus mazuļiem, kuri tapuši sadarbojoties ar „Madara Cosmetics”!
Lasīt vairāk >>>

 „Minikid.lv” piedāvās ratus, barošanas pakavus, barošanas galdiņus, velosipēdus, gultas veļu, rotaļlietas un citas bērnu preces!


Izstādē „Bērnu pasaule 2017” varēs iepazīties ar plašo veikala „Minikid.lv” piedāvājumu un iegādāties ratus no Polijas zīmola „Tako”, vieglos pastaigu ratus, manēžas, barošanas krēslus no Bulgārijas zīmola „Lorelli”, „Cebababy” barošanas pakavus un citus aprūpes piederumus, „Womar” segas un pledus, „Toma bike” velosipēdus, „Bambino Mio” autiņu biksītes un citas bērnu preces!
Lasīt vairāk >>>

 „Gudra Galva” piedāvās iepazīt un iegādāties attīstošas rotaļlietas un izglītojošus materiālus gan maziem, gan lieliem!


Izstādes viesiem būs lieliska iespēja apskatīt mūsu daudzveidīgo produkciju, iepazīties ar jaunām precēm, kā arī iegādāties tās par īpaši izdevīgām cenām. „Bērnu pasaule 2017” laikā varēs iegādāties arī mūsu TOP preci „Magnētisko Latviešu valodas alfabētu”.
Lasīt vairāk >>>

 „Poligons #1” piedāvās spēlēt lāzertagu!


Izstādes „Bērnu pasaule 2017” apmeklētājiem būs iespēja uzspēlēt lāzertagu, pārbaudīt savu taktiku, saņemt sīkāku informāciju par spēli, kā arī iegūt atlaižu kuponus. Tā kā mēs organizējam gan dzimšanas dienas un bērnu svētkus, gan aktīvo atpūtu draugu lokā un sporta pasākumus, tad sniegsim informāciju arī par šādām iespējām!
Lasīt vairāk >>>


ATBALSTA:

INFORMĒ: