Baltijas vadošo izstāžu rīkotājs
LAT ENG RUS
Par izstādiProgrammaUzņēmumiemKontaktiMedijiem   

Laipni lūdzam plašākā bērnu preču izstādē Latvijā!

No 26. līdz 28. aprīlim Ķīpsalas hallē notiks izstāde bērniem un vecākiem „Bērnu pasaule 2019”. Tā ir vienīgā izstāde Latvijā, kur reizi gadā vienuviet var apskatīt, salīdzināt un uzreiz nopirkt preces dažāda vecuma bērniem, turklāt par izdevīgām cenām! Izstāde piedāvās izbaudīt aizraujošus piedzīvojumus arī bērniem!

Lielajā Ķīpsalas hallē būs skatāms pats jaunākais, labākais un arī izdevīgākais bērnu preču piedāvājums no vairāk nekā 160 Latvijas un Baltijas uzņēmumiem. Dalībnieku pulks būs īpaši košs un daudzveidīgs – „Bērnu pasaulē” stendos apmeklētāji sastaps jau ierastos uzņēmumus, līdz šim izstādē neredzētus, kā arī nozarē pavisam jaunus un spilgtus uzņēmumus. Lasīt vairāk >>>EKSPOZĪCIJA

Dažādu ģimeņu prasībām un gaumēm atbilstoši bērnu ratiņi, mēbeles ērtākai un priecīgākai bērna ikdienai, izklaidējošas un attīstošas rotaļlietas – no plīša lācīšiem un gumijas pīlītēm līdz pat augsto tehnoloģiju brīnumiem, visdažādākie apģērbi, apavi, autokrēsliņi un velokrēsliņi, pārtika zīdaiņiem, kancelejas un higiēnas preces, grūtnieču apģērbi un citas preces.

BĒRNU PILSĒTIŅA

„Bērnu pilsētiņā” kopīgu sportošanu, mākslas darbu radīšanu un eksperimentēšanu dažāda vecuma bērniem piedāvā mācību un iniciatīvu centri, aktivitāšu studijas, pulciņi, sporta skolas, muzeji, klubi un jaunrades nami. Ja arī Jūs vēlaties kļūt par „Bērnu pilsētiņas” dalībnieku, lai popularizētu savu pakalpojumu priekšrocības, veicinātu atpazīstamību un iepriecinātu bērnus, tad sazinieties ar mums!
„Bērnu pasaule 2019” jaunumi un atlaides

Ķīpsalā notiks plašākā bērnu preču un aktivitāšu izstāde “Bērnu pasaule 2019”

No 26. līdz 28. aprīlim Ķīpsalā notiks plašākā bērnu preču un aktivitāšu izstāde “Bērnu pasaule 2019”, kurā ikviens varēs salīdzināt un par izdevīgām cenām iegādāties jaunākās preces mazuļiem, sākumskolas vecuma bērniem, arī grūtniecēm un vecākiem. Bērni varēs piedalīties teju 40 izglītojošās, sportiskās un radošās aktivitātēs!
Lasīt vairāk >>>

BIO pārtika, našķi, sadzīves līdzekļi un kosmētika – pie “LJ PRO”!

Izvēlies savam bērnam labāko – BIO pārtiku un uzkodas/našķus, dabai, cilvēkam un apkārtējai videi draudzīgus sadzīves tīrīšanas un mazgāšanas līdzekļus, kā arī dabīgu kosmētiku mazuļiem un māmiņām!
Lasīt vairāk >>>

Latvijā ražotas bērza masīvkoka bērnu mēbeles un augstākās kvalitātes tekstila izstrādājumi

Labākās koka gultiņas un lieliskas atlaides līdz pat 50% būs “Troll Smiltene” ekspozīcijā izstādē “Bērnu pasaule 2019”! Būs arī vairāki jaunumi, kas neatstās nevienu vienaldzīgu!
Lasīt vairāk >>>

Autiņbiksītes no Japānas sarūpēs “Brilliante”

Izstādes “Bērnu pasaule 2019” apmeklētājiem būs lieliska iespēja iepazīties ar autiņbiksītēm no Japānas. Japāna ir pasaules līderis, kas izceļas ar produktu nevainojamu kvalitāti. Kompānija “Brillante” pašlaik īsteno triju Japānas ražotāju autiņbiksīšu pārdošanu: “Moony”, “Merries”, “Insinse”
Lasīt vairāk >>>

“Lats Import” prezentēs jaunumu Baltijā – “Marcus&Marcus” pārtikas silikona produkciju

Mūsu stendā izstādē “Bērnu pasaule 2019” tiks piedāvāta “Marcus&Marcus” pārtikas silikona produkcija (galda piederumi bērniem, vannas rotaļlietas, dāvanu komplekti, u.c.), “Tikiri Toys” dizaineru kolekcijas bērnu rotaļlietas (ražotas no 100% kokvilnas un 100% dabīgā kaučuka), “Ortodon” ortopēdiskie paklājiņi-puzzle, “Flow” sensoru lampiņas un “Minikoioi” rotaļlietas.
Lasīt vairāk >>>

Vasara kopā ar “Skrivanek” – būs karsti!

“Skrivanek” stendā valdīs īsta jautrība! Par to parūpēsies lieliskā Pepija Garzeķe, kura ir sarūpējusi ne tikai aizraujošas aktivitātes, bet arī atlaides bērnu vasaras nometnēm un pieaugušo intensīvajiem valodu kursiem!
Lasīt vairāk >>>

Ilgtspējīga dizaina produktus bērniem piedāvā “Mr. Bunny”

Izstādē “Bērnu pasaule 2019” jūs sagaidīs īpašie piedāvājumi un atlaides gan jaundzimušo precēm, gan pat skolas vecuma bērniem!
Lasīt vairāk >>>

Plašā klāstā būs pieejama jaunā “Wooly Organic” kolekcija!

Iespēja iegādāties jaunās “Wooly Organic” kolekcijas rotaļlietas un apģērbus!
Lasīt vairāk >>>

 “Modelera” komplekti meitenēm un zēniem attīsta roku pirkstu sīko muskulatūru un intelektu!

Piedāvājam izstādes “Bērnu pasaule 2019” apmeklētājiem iepazīties ar mūsu attīstošo nodarbes komplektu, kurš dos iespēju bērniem no 6 gadu vecuma pašiem izveidot savu iedomu tēlus, izmantojot mūsu īpašās plastmasas figūriņas un labu plastilīnu.
Lasīt vairāk >>>

 “Jānis Roze” piedāvās rotaļlietas, spēles un grāmatas!

Rotaļlietas, spēles un grāmatas par īpašām cenām un atlaidēm būs “Jānis Roze” ekspozīcijā izstādē “Bērnu pasaule 2019”. Gaidāmi arī automašīnu demonstrējumi!
Lasīt vairāk >>>

 Jauns funkcionālā mazuļu apģērba zīmols: termo-regulējošais “NordicSummerSet”!

Izstādē “Bērnu pasaule” 2019 tiks prezentēts jauns un inovatīvs mazuļu apģērba zīmols – “NordicSummerSet” jeb “NOSS”. Zīmols nācis klajā ar jaunumu šajā industrijā, proti, funkcionālu vissezonas apģērbu pašiem mazākajiem (no 0-1,5 gadiem), ko apmeklētājiem būs ne tikai iespēja apskatīt un aptaustīt, bet arī uzreiz iegādāties par īpaši izdevīgu cenu – EUR 35 (standarta cena EUR 59.99)!
Lasīt vairāk >>>

 Bērnu preču tirdzniecības zīmols “Baby-Vest” prezentēs vadošo bērnu preču ražotāju produkciju!

Izstādes viesiem būs lieliska iespēja iepazīties ar zīmolu “Emmaljunga”, “Bugaboo”, “Stokke”, “Maxi-Cosi”, “Roan” un citu bērnu preču ražotāju jaunāko kolekciju. Kā arī iegādāties vai pasūtīt šīs preces par labākām cenām.
Lasīt vairāk >>>

 Kādi būs bērniņa pirmie ratiņi? Saprast palīdzēs “Ratu Birojs”!

Izstādes “Bērnu pasaule 2019” apmeklētājiem prezentēs jauno “Bebecar” ratiņu kolekciju, kā arī jau esošos ratiņu modeļus. Topošajiem vecākiem – dāvanas un pārsteigumi!
Lasīt vairāk >>>

 Izvēlies Latvijas zīmolu – “YappyKids” mēbeļu un tekstila kolekcijas!

Bērnu mēbeļu Latvijas zīmols “YappyKids” prezentēs savu mēbeļu un tekstila kolekciju, kā arī sniegs īpašos “YappyKids” piedāvājumus izstādes “Bērnu pasaule 2019” apmeklētājiem.
Lasīt vairāk >>>

 Parūpējies par savu ģimeni ar “Vitabiotics” uztura bagātinātājiem!

“Vitabiotics” zinātnieku izstrādātie uztura bagātinātāji nodrošinās ikvienu ģimenes locekļa veselības atbalstu atbilstoši katra organisma vajadzībām! Iepērkoties “Vitabiotics” stendā izstādē “Bērnu pasaule 2019”, saņemsiet kodu, kurš nodrošinās 15% atlaidi turpmākajiem pirkumiem www.vitaplus.lv.
Lasīt vairāk >>>

 Jaunums Latvijā – Francijā radīti 100% organiskie BIO bērnu biezenīši un ekoloģiskās autiņbiksītes

Izstādes “Bērnu pasaule 2019” viesiem būs lieliska iespēja iepazīties ar pazīstamiem franču zīmoliem EKO segmentā: “Good Gout” un “Tidoo”, kas būs pieejami par iepazīšanās cenām ar atlaidi līdz 30%.
Lasīt vairāk >>>

 “Upe” piedāvās tradicionālos mūzikas instrumentus un muzikālas spēles

Tautas mūzikas instrumenti, muzikālas spēles un rotaļlietas, mūzikas instrumenti agrīnai bērnu muzikālajai izglītošanai, ieraksti bērniem CD formātā, audiogrāmatas – to visu izstādē “Bērnu pasaule 2019” piedāvās veikals “Upe”.
Lasīt vairāk >>>
ATBALSTA:

INFORMĒ: