Baltijas vadošo izstāžu rīkotājs
LAT ENG RUS
Par izstādiProgrammaUzņēmumiemKontaktiMedijiem   

Bērnu pilsētiņa

Līdzās plašajam bērnu preču un pakalpojumu klāstam izstādē darbojas arī „Bērnu pilsētiņa”, kurā ietilpst drošības kvartāls, daudz un dažādas rotaļu vietas, kā arī lielā skatuve.


Drošības kvartāls

Bērni un vecāki drošības kvartālā draudzīgā atmosfērā var satikt policistus, glābējus, elektriķus, mediķus un citus īpašo dienestu pārstāvjus. Viņi ar aizrautību bērniem stāsta par elektrodrošību, demonstrē pirmo medicīnisko palīdzību un rotaļu veidā izglīto par drošību mājā, uz ielas, skolā, kā arī pie ūdenstilpnēm un vilciena sliedēm.


Rotaļu vietas

„Bērnu pilsētiņā” kopīgu sportošanu, mākslas darbu radīšanu un eksperimentēšanu dažāda vecuma bērniem teju 50 vietās piedāvā mācību un iniciatīvu centri, aktivitāšu studijas, pulciņi, sporta skolas, muzeji, klubi un jaunrades nami. Zīmēt, līmēt, krāsot, skriet, lēkt, rāpties, minēt, sacensties un visādi citādi aktīvi darboties var gan lielāki, gan mazāki bērni!


Skatuve

Visās trīs izstādes dienās nemitīga rosība valda arī uz „Bērnu pasaules” lielās skatuves, jo tur izstādes apmeklētājus ar dziesmām un dejām priecē teju 1000 dažāda vecuma bērni no visas Latvijas.ATBALSTA:

INFORMĒ: