Baltijas vadošo izstāžu rīkotājs
LAT ENG RUS
Par izstādiProgrammaUzņēmumiemKontaktiMedijiem   

„Bērnu pasaule 2016” vienkopus pulcēja vairāk nekā 18 tūkstošus apmeklētāju

10. aprīlī Ķīpsalā noslēdzās 10. starptautiskā izstāde bērniem un vecākiem „Bērnu pasaule 2016”, kas šogad vienkopus pulcēja 150 uzņēmumus. Iepazīt jaunākos un labākos piedāvājumus, izdevīgi iepirkties un jauki pavadīt laiku bija ieradušies 18 014 apmeklētāju.

Trīs dienu laikā, no 8. līdz 10. aprīlim, izstādes apmeklētājiem bija lieliska iespēja vienuviet apskatīt, salīdzināt un par labām izstādes cenām iegādāties bērnu preces no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Polijas, Zviedrijas, Norvēģijas, Holandes, Vācijas, Spānijas, Portugāles un daudzu citu valstu zīmoliem. Uzņēmumi piedāvāja visplašāko preču klāstu grūtniecēm, zīdaiņiem, mazuļiem un pat mazajiem skolnieciņiem.

Līdzās darbojās arī „Bērnu pilsētiņa” ar 50 rotaļu vietām mākslas, sporta nodarbēm un eksperimentu veikšanai, kā arī drošības kvartāls. Tajā varēja satikt policistus, mediķus, ugunsdzēsējus, kā arī „Latvijas dzelzceļa”, „Sadales tīkla” un „Latvijas gāzes” pārstāvjus. Turklāt uz skatuves bez mitas dziedāja un dejoja mazie talanti – vairāk nekā 1000 bērnu no visas Latvijas!

Kopā šajās dienās Ķīpsalā esam sagaidījuši 18 014 apmeklētājus – bērnus, esošos un topošos vecākus, vecvecākus un draugus, kā arī skolu un bērnudārzu pedagogus un metodiķus! Paldies visiem „Bērnu pasaule 2016” dalībniekiem, partneriem un apmeklētājiem!

Apskaties bildes no izstādes „Bērnu pasaule 2016”!
Jau tagad sākam gaidīt izstādi „Bērnu pasaule 2017” Ķīpsalā 31. martā–2. aprīlī!

Izstādi „Bērnu pasaule 2016” rīkoja Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1, atbalstīja – „DELFI”, „Cālis.lv”, „Mans Mazais”, „Māmiņu klubs”, „Šūpulītis”, „Pati Kids”, „3ade.lv” un citi. Vairāk par izstādi: www.bt1.lv/bp.

Seko līdzi sociālajos tīklos:
facebook.com/bernuizstade
draugiem.lv/bernu-pasaule/ATBALSTA:

INFORMĒ: