Baltijas vadošo izstāžu rīkotājs
LAT ENG RUS
Par izstādiProgrammaUzņēmumiemKontaktiMedijiem   

„Gudra Galva” piedāvās iepazīt un iegādāties attīstošas rotaļlietas un izglītojošus materiālus gan maziem, gan lieliem!


Izstādes viesiem būs lieliska iespēja apskatīt mūsu daudzveidīgo produkciju, iepazīties ar jaunām precēm, kā arī iegādāties tās par īpaši izdevīgām cenām. „Bērnu pasaule 2017” laikā varēs iegādāties arī mūsu TOP preci „Magnētisko Latviešu valodas alfabētu”.

Izstādes laikā ikvienam apmeklētājam būs iespēja apskatīt un iegādāties inovatīvus, izglītojošus, audzinošus un bērnu komunikāciju rosinošus līdzekļus mācīšanās kvalitātes pilnveidošanai (valodu attīstošus kartīšu komplektus, uzlīmes, plakātus, galda spēles, loto u.c.), kā arī izglītojošas rotaļlietas, kuras palīdz bērnam iepazīt pasauli un pilnveidot sevi, daiļrades materiālus, magnētiskās tāfelītes (alfabēts, skaitļi), konstruktorus un spēles valodas attīstīšanai un svešvalodu apguvei.

„Gudra Galva” stendā varēsiet izmēģināt un iegādāties dažādas attīstošās rotaļlietas, kas noderēs kā maziem, tā lieliem!

Mēs importējam dažādus mācību līdzekļus, attīstošas rotaļlietas, sporta preces un preces brīvā laika pavadīšanai no pasaulē atzītiem ražotājiem, izgatavojam izglītojošus mācību līdzekļus, to visu izplatām un eksportējam izglītības sektora iestādēm visā Baltijā un Eiropā.

Vairāk:

www.gudragalva.lv
www.facebook.com/gudragalva/


ATBALSTA:

INFORMĒ: