Baltijas vadošo izstāžu rīkotājs
LAT ENG RUS
Par izstādiProgrammaUzņēmumiemKontaktiMedijiem   

Lieliska un neaizmirstama iespēja ieskatīties COSATTO pasaulē!


COSATTO prezentēs neparasta un unikāla dizaina bērnu ratus, pastaigu ratus, autokrēsliņus, barošanas krēsliņus, kā arī pārtinamās virsmas. COSATTO produkcijai izstādē “Bērnu pasaule 2017” būs sagatavots īpašs piedāvājums. Nenokavē!

COSATTO iepazīstinās izstādes apmeklētājus ar piedāvājumu un iedrošinās būt moderniem un atšķirīgiem pelēcīgajā ikdienā. Piedāvājuma klāstā atradīsiet teicamas kvalitātes bērnu pārvietošanās preces, autokrēsliņus un barošanas krēsliņus ar daudzveidīga, neatkārtojama un izsmalcināta dizaina elementiem. Nebaidāties būt atšķirīgi un esat drosmīgi kļūt par moderniem vecākiem!

Izstādes dalībniekiem tiks prezentēts JAUNUMS – šī gada unikālais un pārdomātais Wow modelis, kurš ir radīts sadarbībā ar vecāku ierosinājumiem un atsauksmēm. Wow rati atbilst visām vēlmēm un prasībām. Šie ir sapņu rati ar izsmalcinātām detaļām!

Klasiskā stila ratu piekritējiem ar izsmalcinātu gaumi un augstām prasībām tiks piedāvāti Luksus klases rati Wonder ar ekskluzīvu komplektāciju. Rati ir Limited Edition modelis ierobežotā skaitā ar sertifikātu, kurš apliecina tā autentiskumu.

Izstādē tiks prezentētas arī Giggle 2, Ooba un Wish kombinēto ratu jaunākās dizaina versijas. Šie rati neatstās apkārtējos vienaldzīgus!

Plašā klāstā būs pastaigu rati ar vismodernākajiem jauninājumiem, kuri lieliski piestāvēs modernas un krāsainas dzīves piekritējiem. Skaļruņi, atsvaidzinošs dzēriens glāzē, pasakainas krāsas.. plus piedzīvojumiem alkstošs un zinātkārs ratu braucējs. Atnāc un atrodi savus sapņu pastaigu ratus!

Plašs autokrēsliņu klāsts visām vecuma grupām. Grrrr.....mazulis izbrauc krāsainā un jautrā izbraucienā no punkta A līdz B. Laimīgu ceļu mazais autobraucēj!

Lieliska maltīte kopā ar jautro un krāsaino Noodle Supa, Waffle un 3sixti barošanas krēsliņu izvērtīsies par sajūsmas pilnu ēdienreizi!
Kuru no barošanas krēsliņiem Tu izvēlēsies?

COSATTO misija ir glābt pasauli no garlaicīgām un vienmuļām bēbīšu lietām! Mēs ticam, ka katra jauna dzīvība ir svētki. Nosviniet to ar COSATTO, lai pirmie un nozīmīgākie mirkļi šajā pasaulē būtu koši! Parādiet, cik ļoti Jūs lepojaties! Parādiet to ar stilu! Parādiet pasaulei, kā tas ir jādara!

Cosatto. Laimīgi mazuļi. Laimīgi vecāki. Laimīgs ceļš. Laimīga pasaule.

Ar prieku ievedīsim Tevi krāsainajā COSATTO pasaulē! Uz drīzu tikšanos Ķīpsalā – izstādē „Bērnu pasaule 2017”!

Seko mums!

www.facebook.com/CosattoLV
www.cosatto.lvATBALSTA:

INFORMĒ: