Baltijas vadošo izstāžu rīkotājs
LAT ENG RUS
Par izstādiProgrammaUzņēmumiemKontaktiMedijiem   

Nāc palūko! Spēļsienas! Woow! Kaut kas absolūti jauns!


Pirmo reizi plašākam lokam piedāvāsim lielformāta interaktīvos sienas gleznojumus! Tie lieliski iederēsies bērnistabās, bērnu izglītības iestādēs, bērnu ārstniecības iestādēs – it visur, kur mazām actiņām un sirsniņām vajadzīgs prieks, maziem pirkstiņiem – darboties prasmes un mazā cilvēka fantāzijas lidojumam – vieta, kur izpausties.

Piedāvājumā būs arī ilustrācijas bērniem, plakāti bērnu pasākumiem, radošas idejas, lielformāta spēles, individualizēti šūpulīši, pārvietojamie sienas un griestu gleznojumi, apģērbu un mantu sienas pakaramie ar atraktīvām detaļām, radoši grāmatu plaukti, rotaļlietu kastes, fotogleznas uz koka, auguma lineāli, smilšu kastes, kā arī individualizēti uzraksti, kas piestiprināmi bērna gultiņai – unikāls produkts tieši jūsu vis-vismīļākajam mazulim! Mūsu radošums ļaus piepildīt jūsu visdrosmīgākās vēlmes!

Ikviena lieta nes līdzi mīlestības daudzumu, kas tajā ielikts, to radot!
Mūsuprāt, radīt priekšmetus, ko lietos bērni ir īpaša atbildība – jānoliek malā pasaules negācijas un jāielīst Mīlestības pasaulē. Bērni mācās no tā, ko jūt. Mīlestību var iemācīties tikai jūtot.
Zīmējot bērniem, es smejos, priecājos, raucu uzacis, mīlu līdz ar tēliem, sarunājos ar tiem – dzīvoju radīšanas priekā! Bet koka meistars šos smieklus un dzīvesprieku atdzīvina uz koka. Pačukstēsim – mēs darām to, ko mums ļoti patīk darīt!

„Zeme Debesīs” ir uzņēmums, kas apvienojis bērnu ilustrāciju mākslinieces krāsu prieka pasauli ar koka skaisto smaržu, kad tam ķeras klāt īstens Koka meistars!

Seko mums!
www.facebook.com/pg/zemedebesis

ATBALSTA:

INFORMĒ: