Baltijas vadošo izstāžu rīkotājs
LAT ENG RUS
Par izstādiProgrammaUzņēmumiemKontaktiMedijiem   

UAB „Zuja” prezentēs jaunas rotaļlietas – jaunu pieeju bērnu nodarbēm!


UAB „Zuja” ir “Plus Plus” (Dānija), “Comansi” (Spānija) un “Snails” (Grieķija) konstruktoru un rotaļlietu izplatītājs Baltijas valstīs, tāpēc izstādē bērni varēs spēlēties un izmēģināt rotaļlietas. Būs iekārtota īpaša zona meitenēm, kur mazās apmeklētājas bez maksas varēs izmēģināt nomazgājamās nagu lakas, matu krītiņus, tetovējumus, ķermeņa un matu spīdumus. Kamēr bērni rotaļāsies, mammas atpūtīsies!

Izstādes apmeklētājiem būs iespēja izmēģināt:

- Dānijā ražotus “Plus Plus” konstruktorus, kas attīsta bērna iztēli. Vienkāršas formas. Bezgalīgas iespējas! Īpaši piemēroti bērnudārziem.
- “Comansi” – āra spēles, figūriņu kolekcijas Mežonīgo Rietumu stilā, populāru varoņu figūriņas – cūciņa Pepa, Turbo, auniņš Šons un viņa draugi, Halks, Zirnekļcilvēks, Sudraba Sērfotājs, Simpsonu ģimene u.c..
- „Snails” – pasaulē drošākās nagu lakas bērniem. 100% ūdenī šķīstošas, izgatavotas pēc visstingrākajiem kosmētikas standartiem. Dažādi produkti: nagu lakas, matu krītiņi, ķermeņa, matu un nagu spīdums, uzlīmes, tetovējumi.

Īpašais „Bērnu pasaule 2017” piedāvājums:

- 10% atlaide “Plus Plus” konstruktoriem un “Snails” nomazgājamām nagu lakām;
- 50% atlaide “Comansi” tematiskajām figūriņām.

UAB „Zuja” ir dibināta 2013. gada martā. Uzņēmums izplata rotaļlietas, kas veicina bērnu radošumu un aktivitāti. Mūsu mērķis ir izveidot ilgstošu sadarbību ar pārstāvētajiem zīmoliem un attīstīt pārstāvniecību tīklu.

Mūsu klienti ir izglītības sektora uzņēmumi, rotaļlietu veikali un skaistumkopšanas saloni. Šobrīd meklējam jaunus partnerus Lietuvā, Latvijā un Igaunijā! No savas puses varam apsolīt efektīvu sadarbību un elastīgus darba nosacījumus!

Uz tikšanos Ķīpsalā!

Apmeklējiet mūsu mājas lapas:
www.zuja.lv
www.zuja.lt

Sazinieties ar mums: info@zuja.lt

Sekojiet jaunumiem:
www.facebook.com/PlusPlusLT
www.facebook.com/vaikudarbdavys


ATBALSTA:

INFORMĒ: