Baltijas vadošo izstāžu rīkotājs
LAT ENG RUS
Par izstādiProgrammaUzņēmumiemKontaktiMedijiem   

„ViKrEm” divos stendos pārsteigs ar latviskām kolekcijām un inovācijām tekstilā mazuļiem!


Pamazām augot arvien lielākiem un lielākiem, „ViKrEm” šogad izstādē sevi prezentēs divos stendos! Latviskajā stendā akcentu liksim uz latviskās noskaņās darinātām skaistām drēbītēm, aksesuāriem, mēbelēm un dizaina priekšmetiem zīdaiņiem, bet otrā stendā centīsimies imitēt un atnest uz Ķīpsalu daļu no sava veikaliņa, kurā jaunie vecāki sarūpē pirmās nepieciešamās lietas, gaidot savu mazo lolojumu.

Veicot pirkumu, būs arī iespēja saņemt atlaidi, ja katru izstādes dienu būs sekots līdzi mūsu Facebook lapas informācijai par dienas unikālo kodu–paroli! Tāpat būs pārsteiguma dāvanas lielākiem pirkumiem!

Mūsu latviskajā stendā
būs iespēja savu mazulīti sapucēt skaistos krekliņos ar latviskiem tekstiem, krekliņos ar spēcīgajām latviešu zīmēm, būs arī „īpašie knupīši”, latviskās gultasveļas. Vēl varēs nolūkot latvisko šūpulīti, kurš ir karināms griestos un, kuru rotā spēcīgās latviešu zīmes, kā arī skaistas un latviskas „mazuļu dāvanu lādes”. Lai saglabātu nelielu intrigu, par visu sīki un smalki neizstāstīsim, jo iesakām aplūkot klātienē – labāk vienreiz redzēt, nekā tūkstošreiz dzirdēt!

Otrā stendā būs iespēja aplūkot jaunākās populārā Eiropas zīmola "EKO" kolekcijas – gultasveļas, adītos bambusa plediņus, adītos kokoniņus, ietinamos autiņus, GUDRĀS sedziņas, GUDROS guļammaisiņus, GUDRĀS gultasveļas komplektiņus un lieliskus daudzfunkcionālos pakaviņus. Šoreiz vairāk uzmanību vērsīsim tieši uz zīdainīšiem – būs pieejamas dažādu zīmolu pirmās drēbītes. Lai jums un mums būtu interesantāk, šīs kolekcijas katru dienu mainīsim!

Mēģināsim stendu ierīkot tā, lai spētu apmeklētājiem sniegt ieskatu par mūsu ģimenes veikaliņu, jo tas, kā daudzi vecāki ir atzinuši, „ir paradīze jaunajiem vecākiem un vieta, kur vienmēr gribas atgriezties”.

Pie mums ir skaistāk, mīļāk un savādāk, jo „ViKrEm” katrs jūtas kā mājās – katrs šeit ir mīļi gaidīts! Šeit ir iespēja iegādāties ne tikai visu nepieciešamo mazulim vai sarūpēt skaistu dāvaniņu raudzībām. Pie mums varēsiet uzklausīt vai paši izklāstīt pieredzes stāstus un saņemt ieteikumus kā no mammas mammai, jo mēs paši esam izlolojuši trīs atvasītes, kas arī simbolizē mūsu veikaliņa nosaukumu – ViKrEm (Virdžīnija, Kristers, Emīlija).

„ViKrEm” veikaliņš dzīvojas uz A.Čaka ielas 99, pretī skaistajam Rīgas parkam – „Ziedoņdārzam”.

Vairāk:
www.vikrem.lv
www.facebook.com/ViKrEmlv/

ATBALSTA:

INFORMĒ: