Baltijas vadošo izstāžu rīkotājs
LAT ENG RUS
Par izstādiProgrammaUzņēmumiemKontaktiMedijiem   

Pirmo reizi! Baltijā lielākā gaismas galdu jeb Smilšu lampu radošā darbnīca!


Izstādes „Bērnu pasaule 2017” apmeklētājiem būs fantastiska iespēja darboties Smilšu lampu radošajā darbnīcā uz vairāk kā 20 Lietuvas zīmola „JonEly” gaismas galdiem jeb Smilšu lampām un Gaismas molbertiem. Varēs sajust dažādu birstošo materiālu struktūru, zīmēt uz luminiscējošiem Gaismas molbertiem, kā arī ielīst vigvama teltīs un pētīt kā Smilšu lampu mainošās gaismas atspīd vigvama sienās! Tā būs lieliska izklaide gan maziem, gan lieliem!

Lietuvas izglītojošo rotaļlietu „JonEly” Smilšu lampa ir apaļas mandalas formas gaismas galds ar plakanu virsmu, kur iekšā ir LED gaismas virtene ar 16 nomaināmām krāsām un 4 automātiskajām gaismas nomaiņas programmām. Uz plakanās virsmas var bērt jebkāda veida birstošo materiālu (smiltis, mannu, kukurūzas putraimus, rīsus utt.) un bērni spēlējoties var attīstīt savu pirkstiņu sensoro motoriku.
Savukārt, uz Gaismas molberta stikla daļas zīmēties mākslas darbi, mainoties LED gaismas krāsai, luminiscējoši spīd.

„Bērnu pasaule 2017” laikā būs iespēja ne tikai radoši darboties uz gaismas galdiem un molbertiem. Tos un arī plašo palīgmateriālu klāstu varēs iegādāties par izdevīgām cenām!

„Eventus group” ir Lietuvas kompānija, kas darbojas dažādās jomās, kur viena no tām ir izglītojošo rotaļlietu radīšana un izgatavošana zem „JonEly” zīmola. Šo inovatīvo un izglītojošo rotaļlietu pielietojums ir ļoti plašs un tas paredzēts dažādām vecuma grupām, kā arī personām ar īpašām vajadzībām. Mūsu izglītojošās rotaļlietas tiek pārdotas gan Lietuvā un Latvijā, gan arī tādās valstīs kā Vācija, Austrija, Somija un citās.

„Eventus group” oficiālais pārstāvis Latvijā ir „Smilšu lampas”, kas piedāvā gan iegādāties, gan iznomāt „JonEly” produktus, kā arī organizē dažādas radošās darbnīcas gan bērniem, gan pieaugušajiem un veido apmācības par gaismas galdu daudzveidīgo pielietojumu mācību procesā.

Vairāk:

www.jonely.eu

Seko līdzi! Oficiālais pārstāvis Latvijā „Smilšu lampas”:

www.smilsulampas.lv
www.instagram.com/smilsulampas
www.facebook.com/smilsulampas
www.draugiem.lv/smilsulampas
www.twitter.com/smilsulampas

ATBALSTA:

INFORMĒ: