Baltijas vadošo izstāžu rīkotājs
LAT ENG RUS
Par izstādiProgrammaUzņēmumiemKontaktiMedijiem   

Piedalies „Magformers” magnētiskā konstruktora radošajā darbnīcā!


„Magformers” ir magnētiskais konstruktors bērnu intelekta attīstībai. Trīsdimensiju rotaļlietas, ko var izveidot pats bērns, jo tām ir absolūti drošas apjomīgas detaļas. Piedalies radošās darbnīcās izstādē „Bērnu pasaule 2017” un izmēģini „Magformers” magnētisko konstruktoru!

„Magformers” paredzēts bērniem no 1 gada vecuma līdz.. kamēr vien bērnam ir interese par modelēšanu un konstruēšanu. Konstruktora pamatā ir ģeometriskās figūras. Tās savienojas ar magnētu palīdzību, kas ļauj izveidot dažādas rotaļlietas – sākot no dzīvnieciņiem, beidzot ar lielām spēļu mājām. Konstruktors attīsta domāšanu un spēj bērnu iedvesmot ar savām krāsām, lielo iespēju variēt un veidot dažādas formas, turklāt tās visas būs apjomīgas. Nāc un piedalies!

Īpašas cenas „Magformers” iegādei tikai izstādes „Bērnu pasaule 2017” laikā!

Uzņēmumam „Elkor” ir savs mazumtirdzniecības veikalu tīkls ar dažādām tirdzniecības vietām un restorānu: universālveikals „Elkor Plaza”, veikali „Elkor Tehnika”, „Elkor Sport”, „Elkor Kids”, „Elkor GiftShop”, modes centrs „Podium” un restorāns – picērija „Storano”. „Elkor” veikali un universālveikals piedāvā elektroniku un sadzīves tehniku, apģērbus un apavus, preces sportam un tūrismam, preces bērniem, rotaļlietas, mēbeles, interjera un mājas preces, delikateses un Latvijas suvenīrus.

„ELKOR ir oficiālais pārstāvis tādiem zīmoliem kā „Barbaras”, „BiBi”, „FunFun”, „Cango”, „Magformers” un „NUNA”.

Vairāk:
www.elkor.lv
www.facebook.com/Elkor.lv/ATBALSTA:

INFORMĒ: