Baltijas vadošo izstāžu rīkotājs
LAT ENG RUS
Par izstādiProgrammaUzņēmumiemKontaktiMedijiem   

Piedalies mozaīkas darbnīcā „Kabinetto Mosaic Studio”!


Izstādes laikā Bērnu pilsētiņā aicinām bērnus piedalīties mozaīkas darbnīcā, kur darināsim mozaīkas dekorus Lieldienām! Stāstīsim un rādīsim, ko mēs darām izbraukuma mozaīkas meistarklasēs.

Nepalaidiet garām! Prezentēsim mūsu jaunumu – unikālu mozaīkas komplektu bērnu radošai attīstībai "Mozaīkas meistars”. Izstādes laikā šo komplektu varēs iegādāties par īpašu cenu!

Komplekts "Mozaīkas meistars" radīts, lai bērniem, kas ļoti aizņemti citos pulciņos un vienkārši nepaspēj apmeklēt bērnu mozaīkas nodarbības mūsu studijā, sniegtu iespēju veidot mozaīku mājās. Komplektā ietilpst viss nepieciešamais mozaīkas veidošanai mājas apstākļos. Radoša procesa rezultātā tiek veidota skaista sižeta mozaīka, kas kļūs par lielisku bērnu istabas dekoru vai dāvanu vecvecākiem!

Mozaīka ir brīnišķīgs instruments bērna radošai attīstībai jebkurā vecumā – tā attīsta sīko motoriku, iztēli, fantāziju un telpisku domāšanu. Mozaīkas veidošana nomierina, veicina pacietīgu attieksmi pret mērķa sasniegšanas, attīsta koncentrēšanās spējas. Un vēl – tā ir ļoti aizraujoša nodarbe!

Tiekamies Bērnu pilsētiņā – „Kabinetto Mosaic Studio” stendā!

Vairāk:


ATBALSTA:

INFORMĒ: