Baltijas vadošo izstāžu rīkotājs
LAT ENG RUS
Par izstādiProgrammaUzņēmumiemKontaktiMedijiem   

Skaistumkopšanas salona „Pastelle KIDS” meistari demonstrēs savas prasmes!


Izstādes „Bērnu pasaule 2017” apmeklētāji varēs iepazīties ar profesionālo skaistumkopšanas salonu bērniem – „Pastelle KIDS”, turklāt pat izstādē jau sapucēt matus pie meistariem vai pieteikties salona apmeklējumam par izdevīgu cenu!

Īpašie piedāvājumi:

- 10% atlaide „Biolane” un „CHI” kosmētikai;
- 5 eiro atlaide visiem pakalpojumiem salonā;
- 5 eiro atlaide pakalpojumiem uz vietas izstādē „Bērnu pasaule 2017”!

Lai matu griešana nebūtu mokas, bet gan patīkama nodarbe, ved savu atvasi uz pirmo profesionāli noformēto salonu Baltijā, kas paredzēts tieši bērniem! „Pastelle KIDS” meistari ir īpaši apmācīti un pieredzējuši darbā ar bērniem.

Pakalpojumu klāstā – pirmais bērnu matu griezums, klasiskais griezums, matu šķipsnu krāsošana ar krāsainām lakām un spīdumiem, oriģināli griezumi pašiem stilīgākajiem viesiem, visu veidu matu pinumi, lokas un dažādas bērnu frizūras.

Salons ir iekārtots ar jaunāko, premium klases aprīkojumu un meistari darbā izmanto tikai profesionālo kosmētiku – „Biolane” un „CHI”. Pārdošanā ir arī kosmētiskie līdzekļi matu kopšanai mājas apstākļos: sausie „Chi” šampūni, „Biolane” sprejs vieglai matu ķemmēšanai, „EOS” lūpu balzāmi, matu ķemmes „Tangle Teezer” un matu gumijas-aproces „Invisibobble”.

Vairāk:
www.facebook.com/Pastelle-KIDS-752521318201086/
www.pastelle.lvATBALSTA:

INFORMĒ: