Baltijas vadošo izstāžu rīkotājs
LAT ENG RUS
Par izstādiProgrammaUzņēmumiemKontaktiMedijiem   

Kāds būs jūsu mazuļa pirmais auto? Izvēlies to „RatuBiroja” stendā!


Klasisko ratiņu karaliene „Bebecar” no tālās Portugāles šogad izstādē „Bērnu pasaule 2017” prezentēs savu neatvairāmo „Premium Prive Glamour” kolekciju ar romantiskajiem Paradise, šarmantajiem Pink Wave un Blue Wave... Savukārt „ABC-Design” ražotnē šogad ir notikusi revolūcija – visi ratiņu modeļi ir pārtapuši jaunā, inovatīvā veidolā īpašajā WOOD kolekcijā. Arī “Nines Art” lelles ar karameļu smaržu būs atrodamas izstādē! Vilinošas cenas būs vācu „Kaiser” guļammaisiem un citiem aksesuāriem. Protams, neizpaliks arī pārsteigumi un dāvanas topošajiem vecākiem!

Turpinot projektēšanu un ražošanu Eiropā vairāk nekā 50 gadus, „BEBECAR” grupa ir ieguvusi labu reputāciju, izstrādājot produktus ar unikālu dizainu, komfortu, drošību un inovācijām. Šī gada kolekcija ir tā visa atspoguļojums! Audumi, tekstūras, krāsas, ziedu raksti – tas viss stilīgās kombinācijās ar izteiktu stila perfekcionismu! Izstādē piedāvāsim elitāros un ekskluzīvos Premium klases bērnu ratiņus, kas pavisam noteikti neatstās Jūs vienaldzīgu!

„BEBECAR” piedāvā plašu produktu klāstu, kas pielāgots bērna attīstības posmiem un nodrošina perfektu risinājumu Jūsu vajadzībām neatkarīgi no dzīvesveida. Mēs, „RatuBirojs”, esam lepni par iespēju pārstāvēt šo līderi bērnu ratiņu tirgū! Pērkot izstādē šos komforta ratus, dāvanā saņemsiet „Kaiser Cocoon”, lai mazulim siltāk!

„ABC-Design” notvēruši dabas unikalitāti tieši priekš jums! Speciālā WOOD kolekcija izstrādāta iedvesmojoties no dabas! Unikālam izskatam apvienots – īsts masīvs koks ar īpašu melange audumu un ādas elementiem. Tā ir absolūta revolūcija bērnu ratiņu ražotnē. Lielas, ietilpīgas, jauna dizaina XL kulbas, vieglie alumīnija rāmji, uzlabota gultņu sistēma ritošajai daļai un vēl daudz citu priekšrocību! „ABC-Design” ratiņiem izstādē atlaides līdz 30%!

„RatuBirojs” šogad svin 10 gadu jubileju. Šo gadu laikā esam pilnveidojušies un kļuvuši par Eiropā atzītāko bērnu ratiņu zīmolu pārstāvjiem Latvijā. Esam ieguldījuši milzīgu darbu, lai ar savu pieredzi sniegtu jaunajiem vecākiem profesionālu un pilnīgu priekštatu par visu pieejamo ratiņu veidu īpašībām un galvenajām atšķirībām. Mūsu lielākais atalgojums ir gandarīts klients!

Vairāk:
info@ratubirojs.lv
www.ratubirojs.lv
www.facebook.com/ratubirojs/
ATBALSTA:

INFORMĒ: