Baltijas vadošo izstāžu rīkotājs
LAT ENG RUS
Par izstādiProgrammaUzņēmumiemKontaktiMedijiem   

„Tomson Trade Group” aicina bērnus un vecākus aplūkot nākamajā sezonā vispieprasītākās rotaļlietas!


„Tomson Trade Group” ir vadošais inovatīvu un radošu rotaļlietu izplatītājs Baltijā. Šī uzņēmuma stendā varēsiet apskatīt visaugstākās kvalitātes rotaļlietas, kas veicina bērna attīstību pirmajos dzīves gados, dod iespēju bagātināt iztēli un paplašināt redzesloku, lai padarītu pasauli labāku.

Mūsu stendā būs pārstāvēti tādi zīmoli kā „TY” – Latvijā vispopulārākās plīša rotaļlietas, „Hexbug” (mikroroboti), „Orb Factory” (radoši komplekti zēniem un meitenēm) un „Laserpegs” (konstruktori ar LED lampiņām).

Būs pieejams arī „Metal Earth” – jauns ASV izstrādāts 3D metāla konstruktors bērniem no 14 gadu vecuma. Iepazīstināsim apmeklētājus ar visiem jaunākajiem produktiem!

Būs iespēja rotaļlietas aplūkot tuvāk un rotaļāties ar tām. Klientiem Latvijā piedāvājam pasaulē pazīstamu zīmolu visaugstākās kvalitātes produktus. Stendā ierīkosim īpašu rotaļu zonu bērniem. Apmeklējiet mūsu stendu! Būs jautri!

„Tomson Trade Group Oܔ ir dibināts 2010. gadā un šobrīd ir viens no visstraujāk augošajiem dāvanu un rotaļlietu vairumtirdzniecības uzņēmumiem Baltijas valstīs.

Vairāk: tomson.ee/lv/

Seko mums!
www.facebook.com/Tomsonlatvia


ATBALSTA:

INFORMĒ: