Baltijas vadošo izstāžu rīkotājs
LAT ENG RUS
Par izstādiProgrammaUzņēmumiemKontaktiMedijiem   

Saņem atbildes uz visiem jautājumiem par cilmes šūnu uzglabāšanu un nozīmi!


Augsti kvalificēta, vadošā klīnika Latvijā - “iVF Riga” – ir uzticama neauglības ārstēšanas, reproduktīvas ģenētikas un grūtnieču aprūpes klīnika, kas piedāvā unikālu iespēju saglabāt nabassaites asins cilmes šūnas dzemdību laikā vienīgajā nacionālajā biotehnoloģiju un cilmes šūnu centrā Latvijā!

Izstādes „Bērnu pasaule 2017” laikā topošajiem vecākiem būs lieliska iespēja uzzināt visu nepieciešamu informāciju par nabassaites asins paņemšanu, apstrādi un cilmes šūnu uzglabāšanu Rīgā, Latvijā. “iVF Riga” pārstāvji atbildēs uz jums interesējošiem jautājumiem – kas ir nabassaites asinis, kāpēc un kā tās var saglabāt, kā un kur tas notiek pie mums Latvijā? Topošās māmiņas tiks aicinātas uz “Māmiņu ballīti” – bezmaksas “Topošo māmiņu skolas” nodarbību ar pieredzējušu vecmāti. Kā arī – noslēdzot līgumu izstādes laikā nabassaites asins apstrādes programmai, kurā ietilpst ģenētiskās analīzes (programma “Lux”), jūs saņemsiet 20% atlaidi!

Saglabājot nabassaites cilmes šūnas, var laicīgi parūpēties par savu bērnu nākotni, apdrošinot viņus pret iespējamiem veselības riskiem. Nabassaites asins paņemšana ir viegla, nesāpīga un jaundzimušajam un māmiņai absolūta nekaitīga procedūra. Toties tā ir unikāla iespēja nodrošināt savam bērnam personisko šūnu rezervi. Zinātnieki rod arvien jaunas un jaunas cilmes šūnu pielietojuma iespējas, tai skaitā arī Latvijā mūsu pašu ārsti un zinātnieki savos pētījumos jau veiksmīgi izmanto cilmes šūnas kardioloģijā, ortopēdijā u.c.

Neauglības ārstēšanas un mākslīgās apaugļošanas klīnika „iVF Riga” tika atvērta 2013. gadā, kad tajā darbu uzsāka Latvijā atzīti, pieredzējuši un augsti kvalificēti speciālisti ar ilggadēju pieredzi reproduktoloģijas, ģenētikas, embrioloģijas un pacientu koordinēšanas jomā. Bet jau 2016. gadā tika atvērta sertificēta biotehnoloģiju un cilmes šūnu laboratorija ar vismodernāko aprīkojumu – pateicoties tam cilmes šūnas tiek iegūtas, analizētas un uzglabātas tepat Rīgā.

Vairāk:

www.ivfriga.lv
facebook.com/ivfriga
facebook.com/ivfriga.cilmessunas
twitter.com/ivfriga
draugiem.lv/ivfriga
vk.com/ivfrigaklinika
instagram.com/ivf_riga_stem_cells/

ATBALSTA:

INFORMĒ: