Baltijas vadošo izstāžu rīkotājs
LAT ENG RUS
Par izstādiProgrammaUzņēmumiemKontaktiMedijiem   

“Elitera” prezentēs individuāli ražotu tekstilu bērniem!


Aizraujošais ceļojums bērnu sapņos… Latvijas mājas tekstila ražotājs piedāvā realizēt tieši Jūsu bērnu gultas veļas ideju un projektu, lai tas pilnībā piestāvētu bērna istabas interjeram un dizainam un atbilstu viņa sapņiem, hobijam un interesēm! Mūsu stendā Jums būs iespēja apskatīt jau realizētos projektus. Mēs garantējam individuālu pieeju un izcilu kvalitāti!

Šogad uzņēmums “Elitera” prezentēs jaunu, satriecošu un pilnīgi ekskluzīvu bērnu gultas veļas kolekciju “Suņi apkārt pasaulei” (DOGS AROUND THE WORLD)! Iedomājaties – kā varētu izskatīties suņuks no Parīzes… vai no Ņujorkas? Atbildi atradīsiet „Eliteras” stendā! Zinātkārie suņu draugi un ceļotmīļi novērtēs jaukus izšuvumus un aplikācijas ar suņiem no pasaulē pazīstamākajām pilsētām, bet prasīgas mammas pārliecināsies par audumu un šūšanas kvalitāti. Stendā būs pieejami komplekti gan pašiem mazākajiem, gan arī pusaudžu vecuma bērniem.

Mēs esam paplašinājuši personalizēti izšūto tekstila kolekciju! Tagad piedāvājam arī bērnu cepures un mazuļu bodijus ar jaukiem uzrakstiem latviešu valodā! Bet lielākiem bērniem, skolniekiem un sportistiem – praktiskas apavu somas ar motivējošiem un iedvesmojošiem uzrakstiem. Turklāt būs iespēja uz vietas izstādē pasūtīt preci ar paša izvēlētu uzrakstu jebkurā valodā.

Protams, mēs neesam aizmirsuši par topošajām māmiņām! Šogad „Elitera” prezentēs arī uzlabotu, īpaši anatomiskas formas spilvenu grūtniecēm! Spilvena forma atbilst topošās māmiņas ķermeņa formai, samazinot sāpes mugurā un padarot grūtnieces gulēšanu ērtāku. Turklāt pēc bērna piedzimšanas, spilvens noderēs bērniņa barošanās laikā. Starp citu, šis spilvens patiks arī topošajiem tētiem un ilgu laiku kalpos visas ģimenes ērtākai atpūtai.
Patīkama ziņa – visiem pasūtījumiem, kuri tiks veikti mūsu stendā izstādes laikā, tiks piešķirta 20% atlaide!

Mēs priecāsimies izstādes laikā arī atrast partnerus mūsu produkcijas izplatīšanai!
Ilgtermiņa partnerattiecību nodibināšanai mēs rūpējamies par sava uzņēmuma imidžu un nodrošinām vairumtirdzniecības pircējiem:
• augstas kvalitātes produkciju,
• īpaši izdevīgas cenas,
• individuālu pieeju,
• pasūtījuma izgatavošanas/komplektācijas un piegādes ātrumu,
• reprezentablu iepakojumu, produkcijas aprakstu un fotogrāfijas.

Kompānija “Elitera” ir jauns, bet strauji augošs mājas tekstila un bērnu tekstila ražotājs, kas jau iekarojis savu klientu uzticību, pateicoties mūsu produkcijas kvalitātei un individualitātei. Zīmola „Elitera” produkcija paredzēta cilvēkiem, kuri mīl sevi, savus bērnus, tuviniekus, savu māju… Mēs izjūtam to pašu un darām visu iespējamo, lai šī mīlestība atrastu reālu iemiesojumu katrā mūsu ražotā tekstila izstrādājumā, kuru mēs piedāvājam saviem klientiem.

Perfekta kvalitāte un materiālu drošība
– tie ir Latvijas ražotāja “Elitera” galvenie pamatprincipi bērnu tekstila ražošanā.

„Elitera” – Jūsu mājas harmonija un stils...

Mūsu produkciju var iegadāties interneta veikalā www.elitera.lv

Sekojiet līdzi mūsu jaunumiem un piedāvājumam arī sociālos tīklos:
www.facebook.com/elitera.lv/
www.draugiem.lv/elitera/
www.instagram.com/eliterasia/


ATBALSTA:

INFORMĒ: