Baltijas vadošo izstāžu rīkotājs
LAT ENG RUS
Par izstādiProgrammaUzņēmumiemKontaktiMedijiem   

Iepazīsti kultūras centru „Etnokvest”!


„Etnokvest” stendā varēsiet uzzināt, kas ir bērnu kvests, kā norit bērnu dzimšanas dienas svinības „Etnokvestā”, kā arī iepazīties ar Eksperimentu skolu un darināt dažādas interesantas lietas ar savām rokām.

Jūs vai jūsu bērni, noteikti esat dzirdējuši par datorspēlēm - kvestiem. Bet daudz jautrāk, taču ir pašiem nokļūt noslēpumainā vietā, kur loģiskā domāšana un attapība atvērtu reālas, nevis iedomātas durvis!

Kvests tas ir jautrs piedzīvojums bērniem un pieaugušajiem, ģimenēm un draugu kompānijām. Kvesta būtība ir izmantojot savu apķērīgumu un loģisko domāšanu, atminot mīklas un kodus, izkļūt no slēgtas telpas ierobežotā laika periodā.

Taču mūsu kvests ir neparasts, tādēļ, ka mēs esam „Etnokvests”! Lai jūs spētu tikt galā ar mūsu uzdevumiem, jums nāksies ienirt noslēpumainajā un maģiskajā seno tautu un kultūru pasaulē: no senlaicīgas latviešu būdiņas līdz pat neapdzīvotai salai okeāna vidū. Mūsu viesi apmeklēs okeāna fregati, nokļūs (protams, ja atradīs atslēgu) pamestās dzimtas mājās, paturēs savās rokās apbrīnojamus artefaktus, un par savu attapību, dāvanā saņems bezmaksas ceļojumu pa mūsu etnisko pasaules tautu galvassegu un cepuru muzeju. Un tas viss tepat - pašā Rīgas centrā.

Mēs Jūs aicinām atzīmēt dzimšanas dienu, rīkot bērnu ballīti, kooperatīvo pasākumu vai vienkārši lietainu vakaru pavadīt mūsu noslēpumaino etnisko mīklu pasaulē – „Etnokvestā”!

Vairāk:
info@etnokvest.lvwww.etnokvest.lv
ATBALSTA:

INFORMĒ: