Baltijas vadošo izstāžu rīkotājs
LAT ENG RUS
Par izstādiProgrammaUzņēmumiemKontaktiMedijiem   

“Bērnu pasaule 2017” pulcēja teju 18 000 apmeklētāju

2. aprīlī Ķīpsalā noslēdzās 11. starptautiskā izstāde bērniem un vecākiem “Bērnu pasaule 2017”, kurā šogad savus labākos un jaunākos piedāvājumus prezentēja 150 uzņēmumi. Iepazīt daudzveidīgo piedāvājumu, izdevīgi iepirkties un aizraujoši pavadīt laiku bija ieradušies 17 968 apmeklētāji.

Trīs dienu laikā, no 31. marta līdz 2. aprīlim, izstādes apmeklētājiem bija lieliska iespēja vienuviet apskatīt, salīdzināt un uzreiz iegādāties preces dažāda vecuma bērniem – ratus, autokrēsliņus un velokrēsliņus, mēbeles, apģērbus un apavus, rotaļlietas, pārtiku zīdaiņiem, kancelejas un higiēnas preces, grūtnieču apģērbus un vēl citas preces. Uzņēmumi no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Polijas un citām valstīm piedāvāja visplašāko preču klāstu par izstādes cenām!

Kamēr vecāki iepirkās, bērni varēja smelties prieku un atklāt jaunus talantus Bērnu pilsētiņā, kur darbojās 50 rotaļu vietas lielākiem un mazākiem bērniem. Drošības kvartālā bija iespēja satikt policistus, mediķus, ugunsdzēsējus, kā arī “Latvijas dzelzceļa” un “Sadales tīkla” pārstāvjus. Glābēji rotaļu veidā informēja par drošību gan bērnus, gan vecākus. Savukārt uz Lielās skatuves bez mitas dziedāja un dejoja mazie talanti – vairāk nekā 1500 bērnu no visas Latvijas!

Kopā šajās dienās Ķīpsalā esam sagaidījuši 17 968 apmeklētājus – bērnus, esošos un topošos vecākus, vecvecākus un draugus, kā arī skolu un bērnudārzu pedagogus un metodiķus! Paldies visiem “Bērnu pasaule 2017” dalībniekiem, partneriem un apmeklētājiem!

Visas bildes no izstādes “Bērnu pasaule 2017” skaties šeit!

Uz tikšanos nākamgad – no 13. līdz 15. aprīlim!
Uzņēmumi ir aicināti sazināties ar projekta vadītāju Aivu Borsku, lai jau laicīgi izteiktu savas vēlmes nākamā gada izstādei “Bērnu pasaule 2018”, kā arī rezervētu ekspozīcijas laukumu.
ATBALSTA:

INFORMĒ: