Baltijas vadošo izstāžu rīkotājs
LAT ENG RUS
Par izstādiProgrammaUzņēmumiemKontaktiMedijiem   

Izvēlies savam bērnam labāko – BIO pārtiku un saldumus, dabai un cilvēkam draudzīgu sadzīves ķīmiju, kā arī dabīgu kosmētiku mazuļiem un māmiņām!


Interesentiem “LJ PRO” stendā izstādē būs lieliska iespēja iepazīties ar “TÖPFER” bioloģiskajiem piena maisījumiem, putrām un dabīgo kosmētiku mazuļiem un māmiņām, “BABEASE” bioloģiskajiem augļu un dārzeņu biezeņiem, kā arī ar “YumEarth” – visu laiku labākajām BIO ledenēm un “HIT” saldajām dražejām. Būs pieejama arī “ALMAWIN” dabai un cilvēkam draudzīgā sadzīves ķīmija.

Izstādes “Bērnu pasaule 2018” laikā “LJ PRO” piedāvātajiem produktiem būs labas atlaides! Dāvanā būs dažādu produktu paraudziņi, lacītes un saldumi!

Par “LJ PRO” piedāvāto produkciju:
  • “TÖPFER” (Vācija) – ražo augstākās kvalitātes produktus mazuļiem jau vairāk nekā 100 gadus. “TÖPFER” bērnu pārtikas pamatā izmantots piens, kas iegūts Alpu reģiona bioloģiskajās lauksaimniecībās. “TÖPFER” piedāvā piena maisījumus, speciālu uzturu un kazas piena maisījumus bērniem jau no dzimšanas, kā arī daudzveidīgas putras mazuļiem un sertificētu dabīgo kosmētiku māmiņām, zīdaiņiem un bērniem.
  • “BABEASE” (Lielbritānija) – BIO biezenīši mazuļiem, kuru sastāvā ir augļi, ogas, sēklas, pākšaugi, graudi un citas sātīgas sastāvdaļas.
  • Visu laiku labākās ledenes “YumEarth” (ASV) – BIO konfektes, kas pagatavotas no mutē kūstošām ogu un augļu sulām. 
  • “NĀKD” (Lielbritānija) – garšīgi batoniņi, kas sastāv no augļiem, riekstiem un ogām. 
  • “HIT” (Spānija) – piedāvā dabīgas un bioloģiskas dražejas ar dažādām garšām: piparmētru, banānu, mango, zemeņu, kolas un citām. HIT dražejas iepakotas kabatas formāta kastītes, kas ļauj tās ērti paņemt līdzi, lai vienmēr varētu nedaudz panašķēties.
  • “ALMAWIN” (Vācija) – sadzīves ķīmija, kas ir harmonijā ar cilvēku un dabu. Mazgāšanas un tīrīšanas līdzekļi ir draudzīgi apkārtējai videi, tie nesatur konservantus, optiskos balinātājus, hloru, fosfātus vai krāsvielas. Neviena no sastāvdaļām nav ģenētiski modificēta. Aktīvās sastāvdaļas bioloģiski pilnīgi sadalās.
SIA “LJ PRO” ir daudzu gadu pieredze BIO bērnu pārtikas un dabīgas kosmētikas, bezglutēna un citu specifisko produktu, kā arī dabai draudzīgās sadzīves ķīmijas vairumtirdzniecībā Latvijā.

Vairāk:
www.ljpro.lv
www.topfer.lv

Seko mums!
www.facebook.com/topferlatvia/
www.facebook.com/yumearthlatvia/
www.facebook.com/AlmaWinLatvija/


ATBALSTA:

INFORMĒ: