Baltijas vadošo izstāžu rīkotājs
LAT ENG RUS
Par izstādiProgrammaUzņēmumiemKontaktiMedijiem   

LSM Bērnistaba aicina mazos – Skaties! Klausies! Spēlē! Zīmē!


Bērni prot pētīt, atklāt, priecāties un mācīties – tieši to LSM Bērnistaba piedāvās izstādes “Bērnu pasaule 2018” mazajiem apmeklētājiem:
• Lielie un mazie varēs atrast interesantas aktivitātes, kurās izmantot savas zināšanas un apgūt jaunas;
• Varēsiet apmeklēt virtuālo LSM Bērnistabu - spēlēt spēles, skatīties animācijas filmas, klausīties pasakas, zīmēt un krāsot;
• Bērni varēs celt pilis no klučiem, lasīt un rēķināt, izmantojot dabas materiālus un spēles, būs iespējams veidot, krāsot, līmēt, zīmēt, skaitīt un lasīt;
• Katrs varēs izdomāt un pagatavot savas spēles.

LSM Bērnistaba – izglītojoša, izklaidējoša un droša vietne pirmsskolas vecuma bērniem
Tehnoloģiju izmantošana jaunu zināšanu apguvei un izklaidei ir iemīļota bērnu nodarbe, bieži radot bažas vecākos par bērna drošību internetā. Latvijas Sabiedrisko mediju portāls LSM.lv piedāvā drošu vietni - virtuālo Bērnistabu - pirmsskolas vecuma bērniem, kur skatīties multfilmas, mācīties lasīt un rēķināt, klausīties pasakas un zīmēt.

Bērnistaba kā jau bērnistaba – vecāki ir klātesoši, bet vide paredzēta īpaši bērniem – viņi izvēlas veicamos darbus, krāj punktus, zīmē, klausās un spēlē spēles, un vecāku dalība bērna aktivitātēs ir minimāla. Tā tiešām ir droša vide maziem bērniem un vecākiem nav jāuztraucas, ka jau pēc pāris soļiem mazais būs nokļuvis citās vietnēs, kuru piedāvātais saturs nav paredzēts bērniem.

Lai LSM Bērnistabas saturs būtu saistošs pirmsskolas vecuma bērniem, tā veidošanā ietverts mācību saturs, ko IZM apstiprinājusi pirmsskolas mācību iestādēm. Darbojoties Bērnistabā, bērns ātrāk iemācīsies lasīt, rēķināt, salīdzināt un secināt. Drošībai un bērna rezultātu apkopošanai, vecākiem iesakām bērnu portālā piereģistrēt, izmantojot savus sociālo tīklu kontus.

Bērnistabas saturs sadalīts četrās apakšgrupās - Skaties! Klausies! Spēlē! Zīmē!

  • Sadaļā “Skaties!” publicēti LTV bērnu raidījumu un portāla LSM veidoti video, kuru saturā ir animācijas filmas, mūzikas klausīšanās un dziesmu mācīšanās iespējas, deju skatīšanās un mācīšanās, praktiski padomi, dabas un sabiedrisko procesu izzināšana.
  • Sadaļā “Klausies!” pieejams Latvijas Radio un LSM portāla veidots saturs – grāmatu apskati, vakara pasaciņa, izzinoši raidījumi par folkloru, dabu, sadzīvi, sabiedriskiem notikumiem, to vēsturi, lasītprasmju apgūšanas un valodas bagātināšanas iespējas. Te atrodamas īstas pērles – vakara pasaciņas no vecāku bērnības ar Harija Misiņa balsi vai Karlsona piedzīvojumi Veras Singajevskas lasījumā. Lai klausīšanas būtu aizraujošāka, bērni sadaļā var arī zīmēt.
  • Sadaļā “Spēlē!” bērniem pieejamas interaktīvas spēles. Dažādie spēju līmeņi ļaus darboties bērniem ar dažādām zināšanām, prasmēm un izaugsmes līmeni. Būs iespējams iegūtos punktus apskatīt virtuālās balvās - esam iecerējuši bērnu rezultātus izveidot kā iespēju pašam iekārtot savu bērnistabu, kurā par sakrātajiem punktiem var iegūt jaunas sadzīves lietas, tehniku, mājdzīvniekus utt.
  • Sadaļā “Zīmē!” ir zīmēšanas un krāsošanas iespējas. Te krāsošanai piedāvāti pazīstamu multfilmu varoņi un bērniem zināmu televīzijas raidījumu tēli. Bērniem darbus iespējams izdrukāt un saglabāt.
LSM Bērnistabas projektam ir daudz ideju un plānu attīstībai, lai mazajiem Bērnistabas apmeklētājiem būtu interesanti un aizraujoši izzināt pasauli, apgūt jaunas zināšanas un piedzīvot lieliskas emocijas.

Vairāk: www.bernistaba.lsm.lvATBALSTA:

INFORMĒ: