Baltijas vadošo izstāžu rīkotājs
LAT ENG RUS
Par izstādiProgrammaUzņēmumiemKontaktiMedijiem   

“BebiCentrs” piedāvājumā atradīsiet dažādus “Cybex” autokrēslus un pastaigu ratus par izcilām cenām!


Tikai izstādes “Bērnu pasaule 2018” laikā būs iespēja iegādāties pasaulslavenos “Cybex Priam” ratus, “Cybex” autokrēslus un “Joie” pastaigu ratus par īpašām cenām. Izstādes laikā arī “BebiCentrs” veikalos būs daudz labu piedāvājumu!

ĪPAŠIE PIEDĀVĀJUMI:

Visiem “Cybex” autokrēsliem būs 20% atlaide,
“Cybex Priam” ratu komplektiem atlaide līdz 20%!

“Cybex” ir Vācu bērnu preču ražotājs, kas piedāvā bērnu autosēdeklīšus un ratus – tie ir ne tikai drošākie, bet arī ir perfekti pielāgoti katram dzīvesveidam. Pateicoties savai oriģinālai pieejai, “Cybex” ir kļuvis ne tikai par līderi bērnu drošības jomā, bet tiek uzskatīts par inovatīvu dzīvesveida un modes zīmolu!

Lielu popularitāti ieguvušie, jauno vecāku iemīļotie “Cybex Priam”, kas būs pieejami izstādē, ir izstrādāti ar rūpēm, īpašu uzmanību pievēršot detaļām. Tie atspoguļo izcilu dizainu un pārdomātu funkcionalitāti.

Arī “Cybex” bērnu autokrēsli apvieno sevī unikālu dizainu, nepārspējamu drošību, kvalitāti un funkcionalitāti

Tā kā vasara ir lieliski piemērota āra aktivitātēm, tad “BebiCentrs” piedāvājumā izstādē noteikti atradīsiet arī dažādus pastaigu ratus no “Cybex” un “Joie” kolekcijas.

“BebiCentrs” mērķis ir piedāvāt klientiem kvalitatīvus produktus, kas atbilstu visām jauno vecāku vajadzībām. Prioritātes – drošība, funkcionalitāte un dizains!

Vairāk: www.bebicentrs.lv

Seko mums!
www.facebook.com/BebiCentrs
www.instagram.com/bebicentrs_latvia/ATBALSTA:

INFORMĒ: