„EcoEmi” piedāvājumā – koši un krāsaini, ērti un kvalitatīvi eko kokvilnas apģērbi mazuļiem un pirmsskolas vecuma bērniem!Izstādes „Bērnu pasaule 2017” viesiem būs lieliska iespēja iepazīties ar zīmola „EcoEmi” jaunāko pavasara-vasaras kolekciju mazuļiem un bērniem. Šī gada jaunums: košas kokvilnas trikotāžas kleitas ne tikai meitenēm, bet arī mammām!

Par īpaši izdevīgām cenām izstādes laikā varēs iegādāties košos un krāsainos kokvilnas flīsa bērnu kombinezonus un „Softshell” vējjakas. Visiem jaunās kolekcijas mazuļu apģērbiem būs 20% atlaide, savukārt iepriekšējās kolekcijas apģērbiem būs atlaides līdz pat 50%!

Jaunums – linu kleitas ar latviskām jostām un rakstiem ne tikai meitenēm, bet arī mammām. Lieliska iespēja saposties vasaras saulgriežu svētkiem jau laicīgi!

Jaunajā pavasara-vasaras kolekcijā atradīsiet ērtus un stilīgus apģērbus gan pašiem mazākajiem, gan lielākiem bērniem – kokvilnas flīsa bērnu kombinezoni, košas „Softshell” vējjakas, krāsainas un ērtas kokvilnas trikotāžas kleitas meitenēm un mammām, mīksti un komfortabli jaundzimušo komplekti, krekliņi, rāpuļi, bikses un vēl daudz kas cits!

Iepērkoties „EcoEmi” stendā izstādes laikā, saņemsi atlaižu kuponu savam nākamam pirkumam, kas nodrošinās 15% atlaidi visām precēm interneta veikalā www.ecoemi.lv.

Košas krāsas, teicama kvalitāte, ekoloģiski izejmateriāli – tādi ir bērnu apģērbu zīmola „EcoEmi” apģērbi kustīgajiem un zinātkārajiem mazuļiem un bērniem līdz 8 gadu vecumam!

Uz tikšanos Ķīpsalā!


Vairāk: www.ecoemi.lv

Seko mums!
www.facebook.com/ecoemi.lv
www.draugiem.lv/ecoemi.lv