Jaunums! Latvijā darbību sāk viena no pasaules vadošajām cilmes šūnu bankām "Future Health Biobank"!Izstādē topošās māmiņas "LYL BioBank" stendā varēs saņemt uztura speciālista bezmaksas konsultāciju par uzturvielām un vitamīniem, kas nepieciešami skaistajā mazuļa gaidīšanas laikā. Noslēdzot sadarbības vienošanos, "LYL BioBank" dāvinās māmiņai nepieciešamos uztura bagātinātājus no LYL love your life® 12 mēnešiem 400.00 eiro vērtībā!

Viena no pasaules vadošajām cilmes šūnu bankām "Future Health Biobank" tagad arī Latvijā! Lielākā un pieredzes bagātākā Apvienotās Karalistes privātā cilmes šūnu banka piedāvā uzglabāt cilmes šūnas no nabassaites asinīm un nabassaites audiem, kas paņemtas bērniņa dzimšanas brīdī.

"Future Health Biobank" laboratorijā patreiz glabājas vairāk kā 125 tūkstoši cilmes šūnu paraugu no 75 valstīm. Salīdzinājumā ar jebkuru citu cilmes šūnu banku, "Future Health Biobank" sertificējušas un licencējušas visvairāk atbildīgo iestāžu.
Latvijas ģimenēm "LYL Biobank" ir sagatavojis īpašu piedāvājumu – papildus augstākā līmeņa drošībai un finansiāli draudzīgiem nosacījumiem, nepieciešamības gadījumā banka segs ar cilmes šūnu transplantāciju saistītās izmaksas līdz 50 000 eiro apmērā.

Gaidīsim Jūs ciemos mūsu «LYL BioBank» stendā izstādē „Bērnu pasaule 2017”! Uz tikšanos!

Vairāk: cilmesbanka.lv, tel. +371 28646474