„Bogema Lingerie” prezentēs pavasara-vasaras kolekcijas jaunumus!Jaunās māmiņas un grūtnieces būs mīļi gaidītas zīmola „Bogema Lingerie” stendā izstādē “Bērnu pasaule 2018”, kur zīmols prezentēs pavasara-vasaras kolekcijas jaunumus! Zīmola pārstāvji ar prieku palīdzēs katrai sievietei noteikti savu pareizo krūšu izmēru un atrast ideālo modeli, kas ļaus justies ērti un izskatīties skaisti.

Jaunākās modes tendences, aktuālās krāsas un mežģīnes, zīdaina atlasa pieskāriens, ziedu un grafiskie raksti, bantes un rozītes, ekoloģiski tīri materiāli - kokvilna un bambusa šķiedras – tāda ir „Bogema Lingerie” jaunā kolekcija.

„Bogema Lingerie” produkcija ir apakšveļa māmiņām un grūtniecēm. Mēs parūpēsimies par jūsu veselību un bērniņa komfortu. Palutiniet sevi ar grezno apakšveļu! Vasaras karstumam peldkostīmi, kokvilnas naktstērpi un mājas tērpi, kā arī koriģējoša apakšveļa.

Par īpaši izdevīgām cenām izstādē varēs iegādāties vairākus modeļus. Liela izmēru izvēle. Dāvanā atlaižu kupons mūsu partneru veikalos.

Zīmola „Bogema Lingerie” ražošanas darbnīca atrodas Latvijas skaistajā vēju pilsētā Liepājā. Mūsu izstrādājums ir skaista un mūsdienīga apakšveļa, kas radīta grūtniecēm un māmiņām, kuras baro bērniņu ar krūti. Būt māmiņai ir tik skaisti!

Vairāk:
www.bogemalv.com
www.bogemalingerie.com
www.pinterest.fr/bogemalingeriematernity/
www.facebook.com/bogemamaternite
www.facebook.com/bogema.lv/

VIDEO: https://www.youtube.com/watch?v=bqOCLtdk62s