“Tilibs & Lācis” prezentēs jaunumus – “SPOKE” mēbeļu sēriju un ekskluzīvu gultas veļu!Izstādes “Bērnu pasaule 2018” apmeklētājiem būs iespēja iepazīties ar Latvijas ambiciozo oriģinālu mēbeļu ražotāju, kas izstādē atrādīs vienu no saviem pēdējiem veikumiem – “SPOKE” mēbeļu sēriju. Tik prezentēts arī jaunums – ekskluzīvā gultas veļa bērniem.

Līdzās jaunumiem būs iespēja aplūkot vēl daļu no “Tilibs & Lācis” plašā produktu klāsta, ko varēs iegādāties par izdevīgām cenām – bērnu rakstāmgaldus, bērnu ēdamgaldus, kumodes, krēslus pusaudžiem un mazākiem bērniem, skapjus un vēl citas mēbeles.

Par “SPOKE”
Pie šīs mēbeļu sērijas ir strādājuši labākie dizaineri, lai iegūtu rezultātu, kas iederētos jebkuras mājas interjerā. Šīs mēbeles piešķirs odziņu bērnistabai vai jebkurai citai telpai! “SPOKE” sērijā ietilpst rakstāmgalds ar regulējamo augstumu un vienu atvilktni, stabila un lietošanai ērta kumode, pusaudžu gulta minimālisma stilā, skaists skapis, kā arī pusaudžu un bērnu dizaina krēsliņi, kuri ir ergonomiski un izceļas ar to, ka, pateicoties bezdelīgas astes savienojumam, krēsli turas kopā bez skrūvēm.

Veicot pasūtījumu izstādes “Bērnu pasaule 2018” laikā, saņemsiet atlaides, īpašus piedāvājumus istabas komplektiem, kā arī dāvanas. Piedalies arī konkursos sociālajos tīklos un laimē vērtīgas dāvanas!

Par “Tilibs & Lācis”
Uzņēmuma “Tilibs & Lācis” dibinātāji – Māris Tilibs un Ivars Lācis – strādā kopā kopš 2000. gada. Darboties ar koku viņiem ir paticis jau kopš bērnības. Iegūtās zināšanas, pieredze un cilvēki ir mūsu veiksmes stāsts. “Tilibs & Lācis” izstrādā un īsteno oriģinālas un kvalitatīvas mēbeles privātpersonām, dizaineriem un komerciālām organizācijām. Mēs sadarbojamies un strādājam pie dažādiem projektiem visā pasaulē.

Mūsu nākotne ir radīt tādu izcilību, kas izriet no unikāla dizaina, bezkompromisa greznības un izcila snieguma. To sasniegt mums palīdz mūsu komanda, kurā strādā tikai augsta līmeņa meistari un profesionāļi, kuri savas zināšanas un lielo pieredzi izmanto visos mūsu projektos.

Vairāk:
www.tilibslacis.com

Seko mums!
www.facebook.com/tilibslacis/
www.instagram.com/tilibslacis/