“Balance Bikes” prezentēs velosipēdus bērniem – “STRIDER” un “KUbikes”!Izstādē “Bērnu pasaule 2018” būs iespēja izmēģināt un iegādāties balansa velosipēdus “STRIDER”, kā arī vieglus un kvalitatīvus bērnu divriteņus “Kubikes”. Dodies un “Balance Bikes” stendu un atrodi labāko savam bērnam!

Izstādes apmeklētājiem būs lieliska iespēja iepazīties ar balansa velosipēdiem Nr.1 pasaulē – “STRIDER”. Tie ir piemēroti bērniem no 1,5 gadiem līdz 5 gadiem. Tie ir viegli, kvalitatīvi un pilnībā pielāgojami bērna augumam. “STRIDER 12 PRO” svars ir tikai 2,4 kg. Visiem modeļiem ir regulējams stūres augstums (46-56cm) un sēdekļa augstums (28-48cm). Bērna pirmajam ritenim ir jābūt līdzsvara jeb balansa ritenim, jo tikai tā var pilnvērtīgi attīstīt līdzsvaru, koordināciju un braukšanas prasmes.

Bērniem, kuri jau ir iemācījušies braukt ar riteni, piedāvājam divriteņus Kubikes. Tie ir viegli augstas kvalitātes Vācijā ražoti divriteņi. Tie ir pieejami dažādos izmēros un dažādās komplektācijās bērniem no 2,5 gadiem. Pareizas ģeometrijas rāmis ļauj bērniem pilnvērtīgi attīstīt braukšanas prasmes ar velosipēdu jau agrā vecumā.

Aicinām apmeklēt “Balance Bikes” stendu, kur bērniem būs iespēja izbraukt ar “STRIDER” un “Kubikes”! Visu izstādes laiku – profesionālas konsultācijas, vērtīgi padomi un izdevīgi piedāvājumi!

Visu labāko Jūsu bērniem! Uz tikšanos Ķīpsalā!

Vairāk: www.balancebikes.eu

Seko mums!

www.facebook.com/striderbaltic/
www.instagram.com/stridersportsbaltic/

Video:
www.youtube.com/watch?v=djZSWlSsm1s
www.youtube.com/watch?v=lf221tCmic4&t=14s