”Dabas Lāse” piedāvās augstas kvalitātes preces bērnu veselībaiVeselības un skaistuma veikalu zīmols “Dabas Lāse” izstādē piedāvās augstas kvalitātes preces bērnu veselībai, kā arī prezentēs dabīgas kosmētiskās eļļas, kas piemērotas gan bērnu masāžai, gan grūtniecēm. Vēl piedāvājumā būs lielisks ekstraktēts produkts barojošām māmiņām laktācijas paaugstināšanai – “Laktogon”, kas ir ekskluzīvs produkts uz dabīgo ekstraktu pamata.

Sagaidot pavasari, piedāvājumā būs dabīgi un garšīgi bērnu vitamīni jogurta konfekšu “Talantiki” un šokolādes dražeju “Doktor Konfetkin” veidā, “Sibirjačok” ar paaugstinātu minerālvielu un vitamīnu saturu (būs degustācija, lai apmeklētāji varētu tos nogaršot!), kā arī sīrupiņi “Pomoguša”, tējas un bērnu augu vanniņas no “Altajas”.

Kosmētiskās eļļas „Ikarov” no Bulgārijas ir piemērotas lietošanai zīdaiņiem, sievietēm grūtniecības laikā striju novēršanai, matiem, sejai – anti age līnija, kā arī bāzes eļļas profesionālai masāžai.

Savukārt ekstraktētās augu tabletes „Laktogon” lieliski iedarbojas uz barojošās māmiņas organismu un ir radītas produktīvai un iedarbīgai laktācijai.

Bērniņi un vecāki varēs pagaršot vitamīnus (gan jogurta, gan šokolādes apvalkā) un arī veselīgus augļu musli batoniņus. Būs iespēja izmēģināt arī eļļiņas (būs testerīši!).

“Bērnu pasaule 2018” laikā visas preces varēs iegādāties ar 30% atlaidi, kā arī būs iespēja saņemt detalizētu informāciju par piedāvātiem produktiem!

Ar plašāku produktu līniju var iepazīties veikalos ”Dabas Lāse” T/C Origo, T/C Damme, T/C Rimi –Lielupe. Iepērcies arī e-veikalā: www.dabaslase.lv!

Seko mums!
www.facebook.com/dabaslases/
www.instagram.com/dabas_lase/