„Minikid.lv” izstādē piedāvās “Lorelli”, “Ceba baby”, “Valco baby” un vēl citu zīmolu preces!Veikals „Minikid.lv” izstādē “Bērnu pasaule 2018” prezentēs dažādas bērnu preces no tādiem zīmoliem kā “Ceba baby”, “Lorelli”, “Milly Mally”, “Doona”, “Valco baby”, “Elgrom” un “Trunki”, turklāt būs pieejamas arī “MINIKID” bērnu gultiņas.

Izstādes apmeklētājiem būs lieliska iespēja iepazīties ar jaunāko „Minikid.lv” pavasara-vasaras piedāvājumu un iegādāties noderīgas preces par īpaši izdevīgām cenām!

„Minikid.lv” stendā apmeklētāji atradīs Bulgāru zīmola “Lorelli” ratus, autokrēsliņus, ceļojuma gultiņas un dažādus aksesuārus. Sadarbībā ar partneriem, veikals prezentēs jaunu ratu kolekciju no slavenā zīmola “Valco baby”. Par labu cenu varēs iegādāties “Doona” autosēdeklīšus. Turklāt, “Minikid.lv” stendā būs pieejami arī “Trunki” koferi, kas šobrīd ir ļoti aktuāli, jo daudzi jau plāno savu atvaļinājumu.

Tās ir tikai dažas no precēm, kuras varēs iegādāties “Minikid.lv” stendā! Nāciet uz izstādi un izvēlieties no plašā piedāvājuma!

Iepērkoties “Minikid.lv” stendā izstādē “Bērnu pasaule 2018” jūs saņemsiet papildus 10% atlaidi visām precēm un 10% atlaižu kuponu, kas būs derīgs veikalos „Minikid.lv” vēl mēnesi pēc izstādes.

„Minikid.lv” ir bērnu preču veikals, kas strādā Latvijas tirgū jau astoņus gadus.

Plašāka informācija par precēm: www.minikid.lv

Seko mums!
www.facebook.com/MiniKid.lv/
www.instagram.com/minikidlv/