Izvēlies “Neutral” un “Muumi Baby” produktus un samazini alerģijas rašanās risku!“NEUTRAL” stendā ikvienam būs iespēja iegādāties “Neutral” produktus ar atlaidēm līdz 40% un hipoalerģiskās bērnu autiņbiksītes “Muumi Baby” par īpaši draudzīgām cenām. Turklāt apmeklētāji varēs saņemt atbildes uz interesējošiem jautājumiem par šiem zīmoliem un to produktiem. Papildus tam, esam parūpējušies arī par mazākajiem izstādes apmeklētājiem, izveidojot aktivitāšu stūrīti bērniem.

Alerģija ir augoša problēma kā bērnu, tā pieaugušo vidū. Vairāk nekā 25 gadus “Neutral” saka alerģijai “Nē, paldies!”, radot produkciju, kuras sastāvā ir 0% smaržvielu, 0% krāsvielu un 0% citu nevajadzīgu piedevu. “Neutral” produkcija ir īpaši izstrādāta cilvēkiem ar jutīgu ādu, samazinot alerģijas rašanās risku.

Lielākā daļa “Neutral” produktu ir apzīmēti ar Ziemeļvalstu ekomarķējumu “Zaļais gulbis”, kas norāda, ka produkcija atbilst stingrām ekoloģijas un kvalitātes prasībām. “Neutral” produktus iesaka arī Latvijas Astmas un alerģijas biedrība, kā arī tos ir apstiprinājusi Dānijas Astmas un alerģijas asociācija.

“Neutral” produkti:
• pašiem mazākajiem – BABY šampūns un dušas želeja, zīdaiņiem – mitrās salvetes un eļļa, bērniem no 3 gadu vecuma – KIDS šampūns un dušas želeja;
• Pieaugušajiem ķermeņa un matu kopšanai šampūni, dušas želejas, ziepes, ķermeņa losjons, roku krēms un dezodorants;
• Veļas mazgāšanai pulveris, šķidrais mazgāšanas līdzeklis un kapsulas (krāsainai, baltai veļai un smalkiem audumiem);
• Trauku mazgāšanai neitrāla Ph līmeņa mazgāšanas līdzeklis.

Papildus “Neutral” stendā izstādes apmeklētājiem būs iespēja iegādāties “Muumi Baby” hipoalerģiskās bērnu autiņbiksītes, kuru produkcija, līdzīgi kā “Neutral” produkcija ir apzīmēta ar ekomarķējumu “Zaļais gulbis” un Somijas Astmas un alerģijas federācijas marķējumu. “Muumi Baby” autiņbiksītes ir ekoloģiskas, tās nesatur ķimikālijas, kas var izraisīt ādas kairinājumu Jūsu mazulim. Izvēlies “Muumi Baby” autiņbiksītes, pasargājot savu mazuli no ādas karinājuma un alerģijas simptomiem.

SIA “EUGESTA un Partneri” ir produktu izplatīšanas uzņēmums, kas veic plaša patēriņa preču (FMCG) zīmolu izplatīšanu, veidošanu un attīstību Baltijas valstīs, kā arī Baltkrievijā.

Vairāk: www.eugesta.lv

Seko mums!
www.facebook.com/eugesta.latvija/

Video: www.youtube.com/watch?v=uUekBfR_aKc