“iVF Riga cilmes šūnu centrs” informēs par cilmes šūnu saglabāšanas iespējām Latvijā!“iVF Riga cilmes šūnu centrs” ir pirmā nacionālā cilmes šūnu banka Latvijā, kas piedāvā unikālu iespēju saglabāt nabassaites asins un audu cilmes šūnas dzemdību laikā! Mēs nodrošinām jaundzimušā nabassaites cilmes šūnu paņemšanu, apstrādi un uzglabāšanu. Visi minētie procesi notiek tepat Latvijā, līdz ar to tiek nodrošināta cilmes šūnu apstrāde un iegūšana cik drīz vien iespējams, kas ietekmē parauga cilmes šūnu maksimālu dzīvotspēju.

Izstādes “Bērnu pasaule 2018” laikā topošajiem vecākiem būs lieliska iespēja uzzināt visu nepieciešamo informāciju par nabassaites asins un audu paņemšanu un apstrādi. “iVF Riga Cilmes šūnu centra” pārstāvji atbildēs uz Jums interesējošiem jautājumiem - kas ir nabassaites asinis un audi, kāpēc un kā tās var saglabāt, kā un kur tas notiek pie mums Latvijā!

Topošās māmiņas tiks aicinātas uz bezmaksas nodarbībām iVF Riga Topošo Māmiņu skolas ietvaros. Turklāt saņemot kuponu izstādes laikā, topošie vecāki saņems 120 EUR atlaidi gaidāmā mazuļa cilmes šūnu saglabāšanai (programma “Elite”) un bezmaksas cilmes šūnu uzglabāšanu līdz 2018. gada beigām!

Jaundzimušā cilmes šūnu saglabāšana pirmajā nacionālajā cilmes šūnu bankā ir unikāla bioloģiskā apdrošināšana visai ģimenei. Saglabājot cilmes šūnas, var laicīgi parūpēties par savu bērnu nākotni, apdrošinot viņus pret iespējamiem veselības riskiem. Pateicoties cilmes šūnu unikālajām reģeneratīvajām īpašībām, tās kļūst par personisko “būvniecības” materiālu un terapijas veidu, kas ir ideāli piemērots paša organisma un imūnās sistēmas pašatjaunošanai. Īpaši nabassaites asins cilmes šūnas, kas tiek saglabātas dzemdību laikā, jau šodien veiksmīgi tiek pielietotas onkoloģisko saslimšanu, bērnu cerebrālās triekas, cukura diabēta un citu saslimšanu gadījumos.

Cilmes šūnu laboratorija savu darbību uzsāka 2016. gadā, kad saņēma speciālu audu un šūnu izmantošanas atļauju no Zaļu Valsts Aģentūras Nr.AC-7. Šī atļauja ļauj veikt cilmes šūnu laboratorisko izmeklēšanu, apstrādi un uzglabāšanu Latvijas teritorijā.

Vairāk: ivfrigastemcells.lv

Sekojiet līdzi!
www.facebook.com/ivfriga.cilmessunas
www.instagram.com/ivfriga/