“Future Health Biobank” – pasaules līderis nabassaites asins un audu cilmes šūnu uzglabāšanā!Izstādē topošās māmiņas “LYL BioBank” stendā gaida kāds īpašs pārsteigums. Kāds? To darīsim zināmu tuvojoties izstādes dienai!
Turklāt vēl “LYL BioBank” stendā varēs saņemt speciālista bezmaksas konsultāciju par uzturvielām un vitamīniem, kas nepieciešami skaistajā mazuļa gaidīšanas laikā.
Noslēdzot sadarbības vienošanos, “LYL BioBank” dāvinās māmiņai nepieciešamos uztura bagātinātājus no “LYL love your life®” veseliem 12 mēnešiem EUR 400.00 vērtībā!

“LYL BioBank” ir lielākās Apvienotās Karalistes privātās cilmes šūnu bankas “Future Health Biobank” pārstāvniecība Latvijā, kas piedāvā uzglabāt cilmes šūnas no nabassaites asinīm un nabassaites audiem, kas paņemtas bērniņa dzimšanas brīdī.

“Future Health Biobank” laboratorijā pašreiz glabājas vairāk nekā 150 tūkstoši cilmes šūnu paraugu no 75 valstīm. Salīdzinājumā ar jebkuru citu cilmes šūnu banku, “Future Health Biobank” sertificējušas un licencējušas visvairāk atbildīgo iestāžu.

Latvijas mazuļu ģimenēm “LYL BioBank” ir sagatavojis īpašu piedāvājumu – papildus augstākā līmeņa drošībai un finansiāli draudzīgiem nosacījumiem, ir izveidots Garantijas fonds Jūsu bērna veselībai 51 000 EUR apmērā. Mēs ieteiksim labāko klīniku un apmaksāsim ārstēšanās izmaksas līdz 51 000 EUR.

Gaidīsim Jūs ciemos mūsu “LYL BioBank” stendā izstādē „Bērnu pasaule 2018”! Uz tikšanos!

Vairāk:
biobank.lv 
Tel. +371 28646474