“EcoEmi” piedāvās košus un krāsainus, ērtus un kvalitatīvus eko kokvilnas un Softshell apģērbus mazuļiem un bērniem!Izstādes viesiem būs lieliska iespēja iepazīties ar zīmola „EcoEmi” jaunāko pavasara-vasaras kolekciju mazuļiem un bērniem. Īpašs šī gada jaunums, ko izstādē varēs iegādāties par izdevīgām cenām, ir vēju un mitrumu necaurlaidīgie Softshell bērnu kombinezoni, kombinezonbikses un virsjakas.

Plašā klāstā par īpaši izdevīgām cenām izstādē “Bērnu pasaule 2018” varēs iegādāties košos un krāsainos kokvilnas flīsa bērnu kombinezonus un cepurītes, kas šogad būs pieejami īpaši plašā klāstā – dažādi dizaini, krāsas, modeļi un izmēri.

Izstādes laikā visai jaunajai organiskās kokvilnas mazuļu apģērbu kolekcijai būs 20% atlaide, savukārt iepriekšējās kolekcijas apģērbiem – atlaides līdz pat 50%!

Jaunajā pavasara-vasaras kolekcijā atradīsiet ērtus un stilīgus apģērbus gan pašiem mazākajiem, gan lielākiem bērniem – kokvilnas flīsa bērnu kombinezonus, košas Softshell vējjakas, krāsainas un ērtas kokvilnas trikotāžas kleitas meitenēm, mīkstus un komfortablus organiskās kokvilnas jaundzimušo komplektus, krekliņus, rāpuļus, bikses un vēl daudz ko citu.

Iepērkoties “EcoEmi” stendā izstādē “Bērnu pasaule 2018”, saņemsiet atlaižu kuponu savam nākamam pirkumam, kas nodrošinās 15% atlaidi visām precēm e-veikalā www.ecoemi.lv!

Uz tikšanos Ķīpsalā!

Vairāk: www.ecoemi.lv

Seko mums!
www.facebook.com/ecoemi.lv
www.draugiem.lv/ecoemi.lv