“MeadowMe” prezentēs jauno gultas veļas un gultas piederumu kolekciju bērniem “Bright Morning”!Izstādes “Bērnu pasaule 2018” apmeklētājiem būs iespēja apskatīt un iegādāties „MeadowMe” jaunāko gultas veļas un gultas piederumu kolekciju zīdaiņiem “Bright Morning”, kā arī īpaši veidoto Mantojuma gultas veļas komplektu, kas radīts, lai stiprinātu ģimenes tradīcijas no paaudzes paaudzē.

Par īpaši izdevīgām cenām būs iespēja iegādāties arī kolekcijas “Sunny Flowers” gultas veļu un vilnas produkciju, kā arī pasūtīt gultas veļas personalizāciju bez maksas!

“MeadowMe” Mantojuma gultas veļas komplekts ar vilnas segu, kas ir iesaiņots bērza koka kastē, dod iespēju aizsākt aizkustinošu dzimtas tradīciju.

Būs pieejami arī dažādi dāvanu gultas veļas komplekti, kas radīti īpašiem un emocionāliem brīžiem. Tie ir gatavi dāvināšanai, ejot raudzībās, uz kāzām vai kristībām, lai sniegtu pašu labāko jaundzimušajam mazulim. Gultas veļu ir iespējams personalizēt, kā arī pasūtīt sev vēlamajos izmēros.

Izstādē visu “MeadowMe” produkciju varēs iegādāties ar atlaidi līdz 30%. Pēc Jūsu lūguma Mazuļa vārdiņu uz gultasveļas izšūsim bez papildu samaksas.

“MeadowMe” ir dizaina gultas veļas ar ziedu smaržu pašiem mazākajiem. Gultas veļa ir darināta no ekoloģiskās kokvilnas satīna auduma (GOTS sertificēta) un izšūta ar roku zīmētiem pļavas ziediem. Tā ir vērtīga un īpaši skaista dāvana mazulim. Papildus gultas veļai, piedāvājam arī vilnas produkciju – vilnas spilvenus, segas, gultas apmales, kas būs lielisks papildinājums Jūsu mazuļa guļamistabai.

Vairāk: www.meadowme.com

Seko mums!
www.facebook.com/meadowmebedding/
www.instagram.com/meadowmebedding/