“MiniMeLook” piedāvās unikāla dizaina svētku kleitas meitenēm, kā arī kleitu komplektus mammai un meitai!Katras meitenes sapnis ir līdzināties īstai princesei un tā piepildīšanai ir radītas “MiniMeLook” pasakainās kleitas! Iegriežoties “MiniMeLook” stendā, izstādes apmeklētājus iepriecinās oriģinālas svētku kleitas meitenēm un saskaņotu kleitu komplekti mammai un meitai. Lai svētku prieks būtu vēl lielāks, izstādes laikā kleitām būs īpaši izdevīgas cenas.

“MiniMeLook” tērpi ir radīti lielām un mazām modes dāmām, kuras svētkos vēlas izskatīties koši un stilīgi. Un iespēja saskaņot apģērbu kādam īpašam notikumam vienmēr sagādā daudz prieka visai ģimenei! Tāpēc izstādē “Bērnu pasaule 2018” saņemsiet 10% atlaidi visiem mammas un meitas kleitu komplektiem, kā arī 5% atlaidi bērnudārza izlaiduma kleitām.

“MiniMeLook” piedāvās realizēt arī ikvienu Jūsu ieceri un radīt unikālu tērpu svētkiem, ģimenes fotosesijai vai nēsāšanai ikdienā. Pie saskaņotiem tērpiem varēs tikt ne tikai mazās princeses un viņu mammas, bet arī tēti un dēli. Ietērpiet savus mazos eņģelīšus skaistā, stilīgā un mūsdienīgā apģērbā, jo viņu bērnība paies nemanot!

“MiniMeLook” ir online šūšanas darbnīca, kurā tiek radīts nevis apģērbs, bet atmiņas no pasākumiem un emocijas, kuras paliks ar klientiem uz visu mūžu. Gan lielajām, gan mazajām modes dāmām ir iespēja izvēlēties jau gatavu tērpa dizainu, kurš tiek uzšūts Jums vēlamajā krāsā un izmērā, vai arī pasūtīt speciāli Jums izstrādātu kleitas modeli. “MiniMeLook” raksturo individuāla pieeja, ātra pasūtījumu izpilde un milzum daudz pozitīvisma.

Tiekamies “MiniMeLook” stendā Ķīpsalā no 13. līdz 15. aprīlim! Uzbursim svētkus kopā!

Seko mums!
www.facebook.com/MiniMeLooks/