“Tommytoys.lv” prezentēs kvalitatīvo “LENA”, “ROLLY TOYS”, “LIL’MONKEY”, “INJUSA” un “MOCHTOYS” produkciju bērnu aktivitātēm!Vecāki un bērni aicināti klātienē iepazīties ar “Tommytoys.lv” daudzveidīgo sortimentu – kvalitatīvām Eiropā ražotām plastmasas mašīnām un traktoriem, pedāļu minamajiem traktoriem un to aksesuāriem, elektriskajiem kvadricikliem un mašīnām, dārza mājiņām un slidkalniņiem, kā arī ar Izraēlā ražotām bērnu izklaides laukumu kāpnēm un slidkalniņiem.

Izstādes “Bērnu pasaule 2018” laikā būs lieliska iespēja “Tommytoys.lv” piedāvāto produkciju iegādāties par vairumtirdzniecības cenām, kā arī saņemt kuponu ar atlaidi nākamajam pirkumam “Tommytoys.lv” veikalos.

“Tommytoys.lv” piedāvātie zīmoli:
“LENA” ir Čehu uzņēmums, kas ražo augstas kvalitātes un unikāla dizaina plastmasas traktorus, mašīnas un citu tehniku bērniem no 1 gada vecuma, kuras jau ir iecienījuši bērni un viņu vecāki visā pasaulē.

“Rolly Toys” ir bērnu transportlīdzekļu zīmols, kas pastāv no 1938. gada. Ražots Vācijā. “Franz Schneider GmbH & Co KG” ir tradicionāls ģimenes uzņēmums, kas arī pēc 80 gadiem paplašinās, lai ražotu kvalitatīvus, funkcionālus un skaistus bērnu transportlīdzekļus un to aksesuārus.
“Lil’Monkey” ir Izraēlas uzņēmums, kura rotaļlietu ekspertiem ir vairāk nekā 15 gadu pieredze drošu un ilgmūžīgu bērnu izklaides laukumu izstrādē un ražošanā. Uzņēmuma produkti ražoti bērnu emocionālai un fiziskai attīstībai.

“INJUSA” radās kā ģimenes uzņēmums, kas arī šodien saglabā šo vienotības garu, komandas darbu un nepārtrauktu attīstību. Uzņēmuma veiksmes atslēga slēpjas rotaļlietu atbilstībā augstākajām bērnu rotaļlietu drošības prasībām, produkcijas garantijā, kā arī tajā, ka produkcija ir 100% ražota Spānijā.

“MOCHTOYS” ir dibināts 1993. gadā un šobrīd ir viens no vadošajiem plastmasas rotaļlietu ražotājiem Eiropā. Uzņēmuma produkcija veiksmīgi tiek piedāvāta Eiropas tirgū un tā ir pieejama lielākajos veikalu tīklos, ka arī mazo uzņēmumu veikaliņos.

SIA “Tommy Toys Story” ir augošs uzņēmums, kas nodarbojas ar bērnu preču vairumtirdzniecību un mazumtirdzniecību, piedāvājot dažādu cenu līmeņa rotaļlietas un bērnu preces, kā arī ir oficiālais “LENA” un “Rolly Toys” pārstāvis Latvijā!

Vairāk:
www.tommytoys.lv

Seko mums!

www.facebook.com/tommytoysstory/