“AUCH” skaistumkopšanas salona piedāvājums vilinās ikvienu mazo dāmu!Izstādes “Bērnu pasaule 2018” apmeklētājiem būs lieliska iespēja iepazīties ar salona “AUCH” piedāvātajiem pakalpojumiem bērniem. Būs iespēja BEZ MAKSAS uzlakot nagus un saņemt manikīra speciālista konsultāciju par pareizu roku un nagu kopšanu. Turklāt par simbolisku maksu bērniem būs iespēja izbaudīt burvīgo parafīna terapiju rokām un piedalīties kosmētikas gatavošanas meistarklasē, kur pašu gatavoto produktu varēs ņem uz mājām!

Par īpaši izdevīgu cenu varēs ausīs izšaut auskariņus un iegādāties dāvanu kartes kopjošām un relaksējošām procedūrām gan bērniem, gan mammām!

Piedāvājuma klāstā izstādē atradīsiet arī matu un nagu aksesuārus, kosmētikas somiņas, auduma karodziņus telpu dekorēšanai, kā arī lūpu kosmētikas gatavošanas komplektus, kas attīsta bērnu pacietību, uzcītību, koncentrēšanos caur praktisku un radošu darbošanos. Lasot klāt pievienoto pamācību, bērni cītīgi jauc visas sastāvdaļas, tādējādi attīstot pirkstu veiklību un kustību koordināciju, kā arī plaukstas mazo muskuļu darbību.

LOTERIJA
Iegādājies bērnu preces vai aksesuārus 15 EUR vērtībā un piedalies loterijā! Izloze notiks izstādes noslēdzošās dienas, 15. aprīļa, vakarā.

“AUCH kids” ir vieta, kur bērniem smelties jaunas zināšanas, brīnišķīgi pavadīt laiku un svinēt svētkus draugu lokā! Caur rotaļu, pasākumiem, procedūrām, meistarklasēm un ballītēm “AUCH kids” meistari bērniem nodod vērtīgu informāciju, kas noderēs turpmākajai dzīvei. Kādai tas iemācīs būt sievišķīgai, kādai saprast to, cik viņa patiesībā ir skaista, bet vēl citai ļaus izzināt, kā tiek gatavota kosmētika! Piedāvājumā ir gan dažādas skaistuma procedūras, gan SPA ballītes.

Uz tikšanos “AUCH” stendā izstādē “Bērnu pasaule 2018”!

Ieskaties: www.kids.auch.lv

Seko mums!
www.facebook.com/spaberniem
www.instagram.com/auchbeautyhome/