“Herba Humana” iepazīstinās ar Dr. Brown's® 2018. gada kolekcijas produktiem!Dr. Brown’s® produktīvas zināšanas pārvērš jauninājumos un izstrādā produktus, kas ir funkcionāli mammām un veselīgi mazulim. Izstādes “Bērnu pasaule 2018” laikā būs 50% atlaide atsevišķiem produktiem un dāvana par katru pirkumu virs 20 EUR!

Dr. Brown’s® izstrādā inovatīvus produktus zīdaiņiem, kas palīdz uzturēt labu veselību un uzņemt optimālu uzturu.

Kāpēc izvēlēties Dr. Brown’s® barošanas pudelīti?
Dr. Brown’s® barošanas pudelītē ir iestrādāta vārstu sistēma, kas neļauj gaisam nonākt saskarē ar šķidrumu. Tas palīdz novērst kolikas, atgrūšanu, atraugas un gāzu veidošanos zarnās, tādējādi novēršot vai samazinot gremošanas trakta traucējumus mazulim, stresu un trauksmi vecākiem.
Dr. Brown’s® pudelīte ir vienīgā ar optimālu iekšējo gaisa cirkulācijas sistēmu. Tā nodrošina mazuļa spēju zīst viņam ērtā un piemērotā tempā.

Māneklīši un graužamriņķi
Izstrādāti sadarbībā ar bērnu zobārstiem. Atvieglo sāpes zobiņu šķilšanās periodā un mazina spiedienu uz smaganām, novēršot zobu veselības problēmas, piemēram, nepareiza sakodiena veidošanos.

Krūzītes un cietā pārtika
Krūzītes bērniem no sešu mēnešu vecuma. Drošas pret izlīšanu vai tecēšanu, ar silikona snīpīti un vārstu, salmiņu vai cieto snīpīti. Tā ir dabiska pāreja no pudelītes uz krūzīti un cietai pārtikai piemērotu barošanas sistēmu. Ideāla maltītes gatavošanai un barošanai vai uzglabāšanai.

Mazuļu kopšanas līdzekļi
Salvetes no dabīgiem materiāliem, zobu pastas un ādas kopšanas līdzekļi.

Patiesībā jau vairāk nekā desmit gadus mammas par vislabāko mazuļiem atzīst tieši Dr. Brown’s® barošanas pudeli.

Uzzini vairāk:

www.drbrowns.lt

Seko mums!
www.facebook.com/drbrowns.lt/?business_id=150957548984604