“Your Day Party” – viss bērnu svētkiem! Dekorācijas, trauki, galda noformējums, baloni un iespēja noslēgt pakalpojumu līgumu ar 25% atlaidi!Svētku preču veikals “Your Day Party” iepazīstinās izstādes “Bērnu pasaule 2018” apmeklētājus ar jaunākajām bērnu ballīšu tendencēm. Ikvienam būs iespējam piedalīties dāvanu karšu izlozē, saņemt atlaižu kuponus, kā arī noslēgt svētku dekorēšanas pakalpojuma līgumu ar 25% atlaidi un rezervēt jauno pakalpojumu “Balonu pilna istaba” – 100 uzpūstus balonus par iepazīšanās cenu 29.99 EUR. Izstādē būs pieejami arī jaunākie svētku preču katalogi un 2018. gada ballīšu modes preces – trauki, dekori, aksesuāri.

“Your Day Party” gaidīs visus lielos un mazos izstādes “Bērnu pasaule 2018” apmeklētājus, lai iedvesmotu svinēt skaisti! Iepazīsties ar jaunākajām modes tendencēm svētku noformēšanā un izmanto īpašos piedāvājumus svinēt lētāk!

Ikviens būs aicināts aizpildīt anketu un piedalīties dāvanu karšu izlozē (10 EUR un 20 EUR vērtībā), saņemt atlaižu kuponus turpmākajiem pirkumiem, kā arī noslēgt svētku dekorēšanas pakalpojumu līgumus ar 25% atlaidi (izmantot varēs līdz pat gada beigām). Tāpat būs iespēja rezervēt jauno pakalpojumu “Balonu pilna istaba” par iepazīšanās cenu – tikai 29.99 EUR (cenā ietilpst baloni, to uzpilde ar gaisu Jūsu ballītes vietā Rīgā, transporta izdevumi).

Ikvienam interesantam būs iespēja iepazīties ar jaunākajām bērnu ballīšu tēmām un dekorācijām, uzdot visus interesējošos jautājumus un saņemt konsultācijas skaistu svētku svinēšanā. Uz vietas būs pieejama daļa no jaunākajām ballīšu kolekcijām, kā arī hēlija baloni.

Gaidīsim Jūs ciemos! Uz tikšanos!

Vairāk: www.yourdayparty.com

Seko mums!
www.facebook.com/yourdayparty/
www.instagram.com/yourdayparty_com/